| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdárec holky,
Taky toho máme teď nad hlavu. Tchýně si zlomila komplikovaně pravou ruku, tak byla od minulé soboty v nemocnici, kde jí to operovali a nám zůstal „doma“ nemohoucí tchán a jako bonus pes-
Takže přes víkend obstarával tchána manžel a od pondělí jsem trávila celý čas s vyřizování věcí okolo obstarání tchána. Nakonec se mi naštěstí podařilo od čtvrtka zajistit pro tchána odlehčovací pečovatelský dům, který je i v docházkové vzdálenosti od nás. Naštěstí se pochlapil i švára a během dne se do toho čtvrtka s manžel v péči o tchána střídal. Tchána vzali na zkoušku, ale dnes mi potvrdili, že to můžeme prodloužit do konce prosince. Já tedy počítám s tím, že tam pobude do konce ledna a pak to budeme řešit s pomocí pečovatelek či osobních asistentů. Teď ještě musím zajistit Příspěvek na péči, jestli tedy nějaký dostaneme… Nevýhoda u tohoto odlehčeného pečovatelského domu je ta, že tam neperou prádlo, tak to musíme zajišťovat my. Ale doufám, že ho tam dají trochu dohromady, už ho tam i trochu rozhýbali a já hlavně budu vědět, co mám po odchodu odtamtud pro něj zajistit.
Tchýně se vrátila z nemocnice dneska, přesvědčila je, ale taky to nebude úplně jednoduchý, protože má neschopnou pravou ruku. Ještě se jí tím úrazem hodně zhoršila cukrovka, doteď měla prášky, ale jak se jí to rozhodilo, tak jí museli nasadit injekce.

Maffii, tak to je dobře, že se Daníkovi ve školce líbí,a zase o starost míň, že? A to samé platí i o Ondrovi :o)

Markét, tak ségře přeju hodně sil, a´t vše zvládne. Musí to být pro vás všechny náročné, o ségře ani nemluvím. Vyhrabat se z jednoho a pak přijde takováhle rána. Hlavně, že je šance na uzdravení.

Semínko, vlastně i Markéto :o) já docela ráda kupuju Petříkovi kalhoty a tepláky z www.veselanohavice.cz . Kalhoty mají regulované pasy a tepláky jsem zase kupovala se zvýšeným pasem, ty taky pěkně drží. Tak se zkuste juknout, třeba se vám taky zalíbí :o)
Markéta by si je mohla i vyzvednout na Smíchově.
Jinak máš pravdu, že jsem už trochu zpohodlnělá, co se týká prostředí. Jako dítě jsem jezdila na chalupu, kde jsme se myli v lavoru a chodili na suchý záchod, což by mi teď už fakt nevyhovovalo :o)
V té lesní školce mě ale prostě vadil ten přístup, že mají rozbité okno od léta a nic s tím nedělají. Jinak , jak jsem pak upřesnila, tak lektoři byli v pohodě.
Jak píšeš o kreativním dítku, tak takovéhle kreativní dítko by potřebovalo asi trpělivější maminku a tatínka :o)) Teď už aspoň nemám strach, že bude mít problémy s mluvením, protože hodně opakuje. Jen mu nějak nestíhám v jeho činnostech, během toho, co likviduju spoušť z jeho jedné činnosti, tak on zvládne další dvě…
Včera byl asi minutu sám a během té doby stačil otevřít skříň, ta sice má dětskou pojistku,ale tu Petřík bere, jako procvičování jemné motoriky :o))), vyndat manželův kufr s nářadím, kufr otevřít, vyndat šroubovák a zkoušet odšroubovat šroubek na autě v místech, kam patří baterky a on si je nechal před časem vyndat, že mu tam vadily. Rozhodně si ví rady v různých situacích. Buď mi poradí, že to manžel opraví nebo že to mám slepit, umýt, atd.. :o))))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.