| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje paní na úklid po třech letech skončila a dohodila mi místo sebe jinou paní.
Zatím u nás byla dvakrát, a nejsem moc spokojená, nemám pocit vyblýskané domácnosti, jako s předchozí paní. Očividně to není zkušená uklízečka. Na všechno se mně ptá, což je po dvou návštěvách normální, ale postrádám u ní organizační iniciativu typu "tady je spousta sklenic od kompotů, dáme je do krabice na jedno místo", nebo "ty boty bych naskládala takhle, aby se to sem líp vešlo". Zůstávají po ní neuklizená místa (prach na skříňce, nebo třeba neumytý kus pracovní desky na lince, která je opticky zastrčenější, sporák je umytý ošmudlaně, záchod a koupelna také zrovna nezáří atd.).
O neutřeném prachu jí řeknu, ale přijde mi divný jí říkat, že se mi nelíbí, jak umyla sporák - nejsem dráb, abych chodila s bílou rukavičkou a kontrolovala každý kousek bytu, jestli je to dobře uklizené, nemluvě o tom, že na to nemám čas.

Kdyby u nás uklízela delší dobu, rozloučila bych se s ní. Ale je tu krátce, a já váhám - dát jí ještě čas na zapracování, a postupně ji upozorňovat na nedodělky? Nebo to ukončit hned zkraje a zkusit si najít někoho jiného? Neplatím jí zas tak málo (500,- za práci, kterou dělá cca 4 hodiny). Kdybych měla náhradu, asi jí řeknu, že už nemám zájem, ale náhradu nemám. Což mě vede k otázce - neznáte někoho spolehlivého, kdo soukromě uklízí v Praze? S agenturami mám špatné zkušenosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.