| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Danik je ve skolce a ja pomalu striham metr, za necelych 14 dni nastupuju do prace. Ten cas taaak rychle leti ... Pristi nedeli uz budeme slavit Danikovi treti narozeniny ..
Dort uz jsem objednala a darecky mam taky.

Jinak ve skolce se mu libi, uz neplace, doma mi o skolce vypravi. Chodi treti tyden, uz zna jmenem vetsinu deti. Jsem moc rada, ze to slo pomerne rychle. Zatim tam nespi, zacne az v prosinci. Dneska sli do solne jeskyne, se mnou uz v te same parkrat byl, tak snad se mu tam bude libit i se skolkou.

Ondra je ve skole spokojeny a stejne jako Hoflenky Domik, ma same jednicky i plno holek. Vcera jsme sli pro nej do druziny (z obeda chodi pruhlednym tunelem, takze je na ne zvenku videt), cela trida sla pohromade, pak byla mezera a pak se objevil Ondra, kolem nej 4 blondate holcicky, porad ho lechtaly, chytaly za ruce a jemu se to moc libilo ... A to ma jeste 3 holcicky v becku ... mame se na co tesit, az je zacne vodit domu ...~:-D
V patek byli s druzinou v kine na Ptacim uletu, pristi tyden jedou do svickarny v Sestajovicich.

HOFLENKO, domecek mate moc pekny, verim, ze jste v nem spokojeni. Domik chodi do skoly tam nebo ho vozis nekam dal? Ja jsem rada, ze mame vsechno v miste bydliste, skolu a skolku 5 min pesky, nakupy a MHD jeste bliz. V panelaku jsem docela spokojena, v okoli mame plno znamych s detmi, tak se schazime. O vikendech byvame na chalupe, tak si zahradu uziji tam. Je teda fakt, ze v Praze ven zatim kluci sami nechodi, ale moznosti, jak travit cas je opravdu hodne a hlavne u nosu.
S cystou je mi to lito, drzim palce, aby uz tahle operace byla posledni a uz jsi mela pokoj ~6~.

MARKET, to mas ted opravdu tezke obdobi, moc preji, aby uz to bylo za vami. Hlavne, ze se Kacce nosik tak rychle zahojil, jizvicka je malinka, kdyby jsi me na to neupozornila, ani si nevsimnu. A Lenicce moc drzim palce, at se z toho dostane, uz si, chudak, vytrpela dost, snad ji lecba ted zabere ~6~

ILLO, ta skolka v Hlubocepich ma teda drsnejsi podminky. V lete to nemusi byt spatne, ale pres zimu bych tam dite nedavala. Ta druha skolka, do ktere bude Petrik chodit, je nekde na Smichove?
S mluvenim se nestresuj, pokroky dela, coz je hlavni. A plen se taky urcite brzy zbavite. Danik je uz bez plen dlouho a do nedavna jsem nosila ven nahradni obleceni, kdyby to nahodou nestihl.

MINONK, moc gratuluji a preji, aby vse bylo v poradku a kvetnu se narodilo zdrave miminko ~;((~x~. Taky jsem mela u druheho tehotenstvi obavy, nastesti me zamestanaval Ondra a prace, tak jsem nad tim zase tak nepremyslela, vzdycky me uklidnil utz.
Bezva, ze si Danik zvykl ve skolce, taky jsem spatne nesla ty zacatky, kdyz kluci rano plakali. Ale u Ondry i u Danika byla adaptace docela rychla.

LILI, jsem rada, ze jsi se ukazala. To jsi dobre udelala, ze jsi vzala Vasika ze skoly, kdyz tam byl nestastny. Pokud jsi doma, tak to jde. Na druhou stranu Ti preji, at najdes praci, ale u vas v regionu to asi lehke nebude, vid? A kdyby jsi do prace nastoupila, vezmou ti Vasika znovu do skolky?
Ja jsem fakt rada, ze se vracim do byvale prace, asi bych taky mela problem neco sehnat se dvemi detmi i tady v Praze. Jeste mi umoznili zkraceny uvazek, coz je uplne super.

ITY, vstavat ve 4.30 by me odrovnalo. Aspon, ze nemusis kazdy den. Tak Deniska uz taky zacala chodit do skolky, pomalu uz budou vsichni a to se nedavno narodili ...

Vanoce uz mam docela poreseny, zbyva nakoupit par malickosti. Chci to stihnout, jeste nez nastoupim do prace. Musim jeste vyrazit obnovit satnik vcetne zimnich bot a lodicek do prace.

Mejte se krasne, zadne nemoci a piste, at se tu neco deje ....

Pa pa ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.