| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, jdu se ukázat. Radši sem mezi vás nechodím, neboť by to byly bohužel zase samé jobovky. ~l~ A vy jste tady tak pozitivní... Příjde mi, že tu smůlu snad přitahuju.

Aspoň tedy o Kačence, která mi dělá strašnou radost! ~s~ Je to moje sluníčko a nemít jí, už asi ležím.
Takže, je strašně šikovná, skládá už i malé papírové puzzle, třeba 60 dílků, má ráda autíčka, ale i panenky, taky se ráda kouká na pohádky, celé dopoledne o ní nevím, hraje si sama v pokojíku, já vařím. Nosík se jí uzdravil krásně, akorát jak jí to šili vstřebávací nití, tak tam má zbytečně jizvičku. Pod nosíkem taky. Ale co, hlavně že je v pořádku! Mažu jí to sádlem a snad jí to na kráse neubere. Je to už vážně slečna, dám vám nějaký fotky do alba.
Jinak je přes den bez plen, i venku, už se naučila i kakat do nočníku, takže paráda. Na noc jí ještě plenu dávám, jsem pohodlná k ní vstávat a ještě pořád usíná s mlíkem a na to ještě vodou, takže by se v noci uvstávala. To ještě neřeším.
O mluvení povídat nebudu, mluví jak dospělá. Skloňuje, časuje, mluví ve větách, jde jí rozumět krásně. Je opravdu moc šikovná a bystrá. Takže z ní mám fakt radost obrovskou. Je taky dost sociální, pořád nějakýho plyšáka muchluje a opečovává. Když jsem na tom byla nejhůř, vycítila že se něco děje a chodila kolem mě po špičkách. Hrála si potichu v pokojíku, každou chvilku přišla, beze slova mě objala, dala pusu a zase odešla. ~s~ Nechápu, jak takhle malé dítě může být tak vnímavé.
Zlobit umí taky, vztek se ještě občas projeví. Je ale dost překvapená z mojí reakce, buď se toho nevšímám, nebo jí obejmu a ono jí to přejde.


Hani, to je dobře že jste si užili návštěvu Semínka. Kačka si taky dost brání to svoje. A bohužel i to cizí pokládá za své, občas je boj.


Ity, to je Deniska vážně šikulka že je už úplně bez plín!


Maffii, ta školka vypadá moc dobře. A je fajn, že se tam Daníkovi líbí! Však on si zvykne a nebude plakat! Kačka taky už po obědě nespí. Přestala když byla nemocná. Ale mám pocit, že by spala, včera si ve 3 řekla že chce spát, tak šla a usnula a musela jsem jí za hodinu a půl budit. Chodí mi spát pak večer moc pozdě, takže jsme to odpolední spaní prostě odbourali a je to lepší.


Illaao, z toho zázemí jsem tedy dost vyšokovaná! Ta hygiena... To by se mi taky nelíbilo. Jak reagovaly ostatní maminky? A to se může mít v takových podmínkách děti?


Hoflenko, já ti normálně to bydlení závidím! Bezostyšně! Jé, co já bych za to dala! Jenže mi na hypotéku nedosáhnem, tak si nechám zajít chuť.
Musí tam být nádherně a teda valím oči, jak rychle jste se zabydleli! To budou nádherný Vánoce! Moc vám to přeju!


Semínko, tebe jsem chtěla pochválit za tu krásnou podporu při porodu! Jsi fakt borec! A musel to být neuvěřitelně krásnej zážitek!


Tak vám ještě hodím ty slíbený fotky a zase se ukážu, abych vás dočetla. I když to tady bohužel trochu skomírá, ale jasně, skoro všechny už pracujeme, co čekám.
Mějte se moc krásně a hlavně zdravě! ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.