| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no my to nechali delat male, byly ji asi 2 roky...ale teda zadne shnile zuby nemela, jen dva predni s kazama a dalsi pidi kazy na jinych zubech. Tehdy jsem za to mohla ja, davala jsem male detske dzusy.
No, narkoza neni dobra, ale nakonec jsem byla rada, ze jsem to nechala udelat. Vlastne nemame problem jit k zubari, nase mala nemela zadne spatne vzpominky ze zacatku. A urcite bych to udelala znova a necekala, az zuby nekde vypadaji. Jedna nase znama mela problemy se zoubkama a ac mlecne, uzila si s nima sve. Porad bolesti, zanety, zuby jen doktorka vrtala a nechavala otevrene, no dite trpelo jak bejk. Uz ani pak u zubare nechtela otevrit pusu. Stale zanety, vpodstate porad bolesti. Tak ji nechala pod narkozou taky vsechno osetrit. Holcina, kdyz se probrala, pry nadsene rikala, mami, me neboli zoubky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.