| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Driv nez si zaklepete na celo,ze jsem urcite blazen a svihla~j~chci rict,ze každý ma svůj názor a ze jsou lidi co na to veri.Ja na to svým zpusobem verim,jinak mi nedava smysl k cemu teda život je.Pro nic za nic se narodíme,zijeme a pro nic za nic umreme?~j~¨
Nechala jsem si od kartářky která mi nejdriv vyložila budoucnost(az zarazejici ji to vychazi)i minule zivoty(Vim budu cist vyhozene prachy)Rekla jsem ji jen jmeno a datum narozeni,nic vic.
V minulem životech jsem prej nejdriv byla osirilou divkou,v druhem jsem se ujmnula osirele holcicky,ktere umreli rodice na mor a co je nejlepší v tomhle soucasnem zivote jsem presne ve veku dvou let jsem se tez ocitla bez rodicu a ujmuly se mne hodni lide.Zarazi mne ta shoda,ze jsem se sama ujmula dvoulete holcicky v minulem zivote,ta vekova shodnost,aniz bych ji to rekla.
Respektuju ze tomu lidi neveri,ja dokud to neslyšela tez neverila~z~
Je tu taky někdo kdo veri?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.