| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím poradte, nevím co dělat. Měla jsem vztah s ŽM zhruba 3/4 roku. Známe se již ale dlouho. Má manželku a 6-ho syna. Před zhruba 2 týdny jsem to s ŽM ukončila. Poté, co mi řekl, že se nikdy nerozvede. Zjistila, že jsem těhotná. Neberu antikoncepci, proto jsme vždycky použivali kondom. Bohužel naše společná poslední noc, kdy jsme se oba opili, skončila tak, že jsme kondom nepoužili. Noc si moc nepamatuji, jen ráno. Kdy vím, že jsme se zase chránili. No když jsem to ŽM oznámila, tak hned, co po něm chci. Že to dítě jistě není jeho, že vím jak ta noc ráno skončila a že s manželkou mu trvalo dlouho dobu, než otěhotněla a že mu řekli že už nejpíš nebude moct mít další děti. řekla jsem mu, že potřebuji určité informace ohledně genetických testů. Tak řekl, že mi je dá. A pak hned, že toto je šílená situace, že je z toho hrozně špatnej. Že teď není vhodná doba na dítě. Že když se to manželka dozví, tak mu syna sebere. Pak mi zase napsal, že pokud máme spolu dál pokračovat, tak ve spravnou chvíli. Že mi pošle peníze, abych si zařídila život. Čímž jistě myslel, že mi pošle peníze a ať jdu na potrat. No nejdřív jsem mu napsala, že tedy ok. Ale pak se mi to rozlezelo v hlave a napsala jsem mu, ze ne. Ze jestli mi chce pomoci, tak at mi penize posle, ale ne za cenu toho, ze pujdu na potrat. A ze testy otcovstvi se daji udelat jeste v tehotenstvi. No a jedina odpoved od nej, ze at se tedy ozvu az budu vedet vic. No hrozne me vytocil. Tak jsem mu napsala at mi ty penize posle, ze tim se ta vec mezi nama vyresi. No a jeste jsem dodala, ze ma na to cas do stredy, jinak pujdu a oznamim to jeho manzelce. Samozrejme on, ze ho vydiram. Vim, to jsem nemela psat. Tu castku, o ktere mluvil, je to spousta penez a tim bych se o dite mohla postarat a v podstate mela o sebe postarano. Ukoncila bych s nim veskere kontatky a ani ho neuvadela do RL. Dnes jsem mu volala, ale nereaguje ani na sms. Nevim, co mam delat. To miminko chci, jen se bojim, že když ho uvedu do RL kvůli alimentům, aby mi pak to dítě nechtěl vzít a vychovávat ho se svojí současnou rodinou. Samozrejme ty penize mi nabidl kvuli tomu, abych sla na potrat. A kdyz jsem mu oznamila, ze ne. Najednou o pomoci ani zminka a radsi se mnou nekomunikuje. No jsem z toho zoufala. Porad jen brecim a je mi :-© Nechci mu rozbijet rodinu, ale taky chci aby se k tomu postavil jako chlap a ne aby mi rikal, jak mu je zle z teto situace. Dekuji za odpoved. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.