| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje předsevzetí něco napsat taky pořád bere za své :o( Tak jdu napsat aspoň pár řádků teď, v tuhle nekřesťanskou dobu…
Silou vůle jsem se v jednu vytáhla z postele, abych něco dodělala do práce, co jsem na zítřek slíbila. To je nejhorší, když jde člověk uspávat a je sám víc unavený, než to uspávaný dítko, že… Zvlášť, když to své dítě nemá naučené na samostatné uspávání, že……

Zítra mám taky nějak rozlítaný den, objednala jsem se na hudební kurz (Semínko ke stejné lektorce, jak jsem ti doporučila, ale na jiné místo) a to do Zadní Třebaně, tak to budeme mít i s výlet vláčkem. Už se moc těším, doufám, že to bude stejně pěkné, jak minule. Původně jsem si říkala, že půjdeme až příští týden, ale když jsem Petříkovi říkala, že vláčkem zítra nepojedeme, tak protestoval, no tak, co mi zbývalo :o)))
Pak se chystáme asi na farmářský trh a odpoledne musím odvézt věci do podzimně-zimního bazárku (Maffii k Vám na Prosek :o)))). Zrovna to je v ZŠ, kam jsem chodívala, tak aspoň uvidím, jak se to tam za tu dobu změnilo.

Hoflenko, tak to jsi tedy dobrá, že už máte i všechno vybalené. Věřím, že jsi spokojená, doufám, že se taky někdy přestěhujeme takhle do domku. A s tím MC by to bylo ještě lepší, tak držím palce.

Semínko, tak taky školka. Podle toho, co popisuješ, tak jsi vybrala dobře. A jak často tam Rubínek chodí? Doufám, že to tam nepíšeš, četla jsem to odpoledne, tak mi teď možná nějaké detaily unikají :o))
Tak snad vám vyjde příště ten kurz, však píšu výš, že tam jdeme zítra. Myslím, že tobě se to bude určitě líbit a o Rubínkovi nepochybuju.
Ty Rubínkovy hlášky jsou moc pěkný, to já si tedy zatím moc nepokecám…
Já jsem se teď snažila najít nějaké pohybovky pro Petříka a je to tedy bída. Teď se dostal do fáze, že ho v rámci kurzů v MC nejvíc baví opičí dráhy, skákání, běhání atd. Teď jsem vyzkoušela nově u nás ve fitku kurz Cvičení s dětmi od 2 do 4 let, které je přímo v tělocvičně a čekala jsem od toho tedy pohybově víc. Ale je to jednorázové, v docházkové vzdálenosti, v dobrý čas, tak tam možná budeme chodit, protože ten kurz sám o sobě špatný nebyl, jen jsem myslela, že tam bude právě víc toho pohybu. A ještě by tam měl mít kamarádku a kamaráda, co známe tady z okolí. A jelikož už to brzy nebude venku na chození na hřiště, tak to bude mít místo toho. Super je to, že to je jednorázové, takže jak se nám bude chtít. V pondělí dopoledne chodíme na hudební dílničku a ve čtvrtek odpoledne zase do RC Montessori, kde se mu taky líbí. Mají to udělané moc hezky, sice tam jsou všechny děti, kromě jednoho chlapečka, mladší, jak on, ale to mu nevadí. Takže se prostě taky nenudíme :o)))
Jak jsi psala dřív o tom spaní, jak to máte udělané s polštáři? Petřík chce spát na rovině, takže mi jsme si dali polštáře na výšku, aby měl mezi námi mezeru bez polštáře.

Hani, ani si nedokážu představit, že si v tom počtu dětí dokážeš najít dobrý režim v kombinaci s prací :o))

Markét, teda po takové době rovnou takovýhle příspěvek :o(
Ať je Kačence brzy líp, užila si tedy dost :o( Za sebe musím říct, že rozhodně nesouhlasím s tím, jak je vždycky v různých odborných příspěvcích hláška, že za úrazy můžou hlavně rodiče. Když vidím Petříka, tak se divím, že to u nás zatím zůstává jen u šrámů a boulí. V poslední době se mi začíná vrhat na nože, jak se opičí po mamince. A můžeme je mít kdekoliv, naopak, když jsou hodně vysoko, tak je to akorát nebezpečnější, že. Nějaké dětské pojistky ho už rozhodně neobalamutí, na to je už moc velký.
Třeba se rozhodne, že si chce vzít jabko, tak si jde hned pro nůž, příp. pro škrabku, aby si ho oloupal a už do něj začne píchat. Venku zase někdy trnu na schodech, kterých tady máme požehnaně, zvlášť, když něco nutně musí přes ně odnášet, např. motorku. Tatru mu radši beru, ta by ho akorát převážila :o)))

Maffii, tak značky aut by Petříka možná braly taky, ale maminka je na ně tupá, tak já jsem to hned v zárodku převedla na barvy aut, příp. jsem ještě tak schopná dodat, že to je dodávka nebo nákladní auto :o))) Aktuálně ho zaujaly nenarovnaná kola u zaparkovaných aut a taky zkoumá tvar dvířek do nádrže :o))) No, víc po mě chtít nemůže :o)))) Ale je spokojený, ukazuje mi, když jsou v dohledné vzdálenosti auta stejně barevná.
Myslím, že ses dřív ptala na tu školku, tak nová lesní školka je přímo v Hlubočepích, vznikla asi až letos v lednu a to 2x týdně a teď od září je 3x týdne. Jmenuje se Prokopáček. „Sbírají“ děti přímo na Smíchovském nádraží a pak jedou hromadně jednu stanici vlakem, což je podle mě pro rodiče super. No, kdyby nám tady znovu udělali slibovanou vlakovou stanici, tak bych mohla Petříka rovnou házet do vlaku :o))) Ale uvidíme, kam nás to zavane.

Ity, tak samostatná cesta autobusem do školy je určitě velký předěl pro dítko :o)

Včera nám přišel konečně dřevěný stolek se židličkou pro Petříka, našla jsem pěkný, za slušný prachy, tím myslím za Kč 700,- včetně poštovného, přímo od výrobce. Tak jsem ráda, Petřík si to hned vzal za svý, nosí si tu soupravu i do koupelny :o)) a o židličce ani nemluvím, tak je krásně lehká, tak si jí přenáší tam, kde se zatím nemohl jednoduše dostat, že….. uáááá.


No, koukám, že jsem se nakonec rozepsala, tak snad to má hlavu a patu :o))) a já jdu chrnět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.