| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky !
každý den si říkám, že se posadím k pc, dočtu vás a něco napíšu...ale znáte to...
zásadní novinka je, že už bydlíme ! a musím se pochválit, už mám vybalené všechny krabice ! myslela jsem, že se s tím budu trápit do vánoc,ale nakonec jsem se překonala :-) Abych vám řekla pravdu, tak jsem hrozně šťastná ! v domečku je krásně ! NECHÁPU, jak jsme mohli vydržet tak dlouho v paneláku... ale kdo nepozná, nepochopí... čeká nás tu ještě hodně práce, zahradu ještě nemáme a trávu budeme sít asi až na jaře, teď se to snažíme urovnat, sebrat kameny a jakžtakž porovnat... děti už si tu našli kamarády, takže už jsme měli i návštěvu sousedů doma a absolvovali drakiádu. je to fajn. dneska jsem byla s MIšákem v mateřským centru a nechci to zakřiknout, ale možná tam budu od ledna pracovat. bylo by to na zkrácený úvazek, a pokud bych nesehnala školku, tak bych si mohla brát Mišu s sebou, což by bylo super. bylo by to teda jen na půl roku, od ledna do června, protože je to dotované místo z úřadu práce, ale to by mi nevadilo, naopak, by se mi to hodilo, že bych na četvenec - srpeen byla na pracáku a mohla být s dětma doma. tak mi prosímdržtě pěsti, ať to klapne.
aby toho nebylo zase tolik pozitvního, tak mám opět problémy s cystou. dr už se rozhodla to řešit a doporučila mi operaci - laparoskopyi. zasese. já jsem odmítla, protože mi při lonském zákroku, kdy mi sebrali jeden vaječčník řekli narovinu, že pokud zase přijdu, vezmou mi všechno. a to nechci. takže jsme se dohodli na mírnějším řešení. zítra ráno nastupuji do centara, kde léči neplodnost a tam mi cystu odsají spodem při krátkobé narkoze (odebírají tak např. vajíčka na opoloděnní). takže nastoupím ráno a v poledne prý už mě pustí.t ak jsem na jednu stránku ráda, že to bude rychlé a jen se modlím, aby to pomohlo zase na dlouho dobu. tak na mě zítra myslete...dík !

dočetla jsem, ale u Markéty psaní s Kačenkou sjem si poplakala. ach jo, proč se takový příhody stávají vid´? věřím, že by sis radši nechala uříznout ruku, než aby se kačence něco stalo, věřím, že si to budeš vyčítat ještě hodně dlouho a že na to jen tak nezapomneeš. stjěn jako víme, že stačí opravdu sekunda a neštěstí je na světě. jen ti přeju, ať se z toho Kačenka dostane co nejdřív, ať se jí zahojí jizvičky na duši i na tělíčku a ať vás už nikdy nic tak ošklivého nepotká !!! a ač jednou stranou souhlasím s Dankou, že děti by měly spoléhat na sebe, tak já MIšáka taky na hřišti jistím, teda on mě odhání, že SÁM, ale pro svůj pocit stojím aspoň opodál... ale musím se pochválit, už jsem se naučila říkat DRŽ SE PEVNE, místo NESPADNI...

MAFFI Ondra je teda pašák, že chcemít kroužky každý den. my vybrali Domíkovi jen dva a myslím, že to bohatě stačí. odpoledne se chce ještě vyběhat a nebo si hrát a jinak by to všechno nestihnul :-)) K úkolům se stjěn dostaneme až večer, a to už vidím, že je docela unavený. zatím teda sbírá jen samé jedničkyu a s učením nemá problém, tak jsme ráda, ale až to začne být náročnjější, tak to budeme muset nějak překombinovat.

ITY Pavlínka je fakt borec, že jezdí sama busem. on jezdí ještě někdo ze sousedství ne ? a míry má teda naprosto stejný s Dominikem, jen ten je o skoro půl roku mladší. ale zase je to kluk. a taky se cítí být už velký, dovolila jsem mu jezdit s dětma SÁM na ulici před domečkem. což bych si na sídlišti nedovolila...holky fakt jsem ráda, že jsme se dokopali a přestěhovali.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.