| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nemáte prosím tip na nějakou stránku, kde si lze vytisknout vystřihovánky? nejlépe skládačky. jako malá jsem měla oblékací pajduláky, hit u nás byly samozřejmě děsně šik modelíny. no a pak jsem měla celé městečko krásných domečků.
momentálně jsem ve vzteku asi 3x po sobě zabavila téměř kompletně všechny hračky (a že toho je~8~ ) a pak mi došlo, že on asi těma scénama tak trochu volá o ,,pomoc,,. prostě s dvojkama na něj mám málo času a on je prostě i v ideálním nastavení dost náročnej, divokej a vzdorovitej a tak si asi dokážete představit, jak to u nás vypadalo. takže bych ráda přidala nějakou aktivitu. dneska sem vystřihovala raketoplány a on si je lepil na papír, pak sem v nějakém číslu sluníčka (kde se u nás krucinál vzalo) vystřihla a slepila raketoplán a pásové vesmírné vozítko. radost byla veliká, pak sme se ještě koukli do knížek... a tak bych ráda tipy na nějaké další vystřihovačky. vůbec nevím, jestli se to v papíráku ještě prodává a rozhodně s ním, nemocným, nemám možnost oběhnout půl města.
PS: zbožňuju omalovánky na netu~R^~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.