| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beruško,

ahoj, ráda tě vidím!~;((

Já mám pocit a to bych tu chtěla taky napsat, že jsem se setkala se tím, že každý doktor má na to jiný názor.~d~

Naše praktická dr. si třeba vůbec nebyla jistá s těmi lyzáty a říkala, že se zřejmě asi mají vysadit při jakékoliv nemoci a pak zase nasadit.

A ta imunoložka mi od začátku a to už je 2 roky stále tvrdí, že horečky nehorečky, antibiotika neantibiotika - pořád brát, jak je předepsáno, takže já fakt netuším...já kvůli tomu několikrát volala a ptala se jí, syn měl horečky a ten spálový bacil někdy naposled v březnu a dokonce mi naordinovala, aby to bral 14 dnů každý den.

Fakt nevím. Však Dari uvidí, co jí doktorka poradí.

Já jsem sama vždycky zvědavá na zkušenosti ostatním, protože ta imunita je pro měpořád téma s velkým T.~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.