| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s eliminační dietou. U dcery se totiž začal objevovat cca ve 3 měs. ekzém na tvářičkách, potom se začaly objevovat boláčky v hlavičce a nakonec se začala osypávat na nožičkách. Začala jsem proto s elimin. dietou, jelikož plně kojím a myslím si, že to má z jídla. Na kožním mi paní doktorka řekla, že to vypadá na rozjíždějící se AE. Tento víkend to budou 3 týdny, co tuto dietu držím a ekzém na tvářích zmizel, akorát se jí stále dělají ty boláčky v hlavičce ( i když v mnohem menší míře) a občas i ta vyrážka na nohách. A taky se vždy osype (vypadá to jak štípance od komára), ale to vždy za pár hodin zmizí. Zatím jí to nesvědí. Mám stále ještě držet dál dietu i když pořád na něco reaguje? Možná se ještě její tělíčko čistí a bude to trvat delší dobu, nevím. Máte někdo s tímto zkušenosti? Děkuji moc za odpověď. PS: ještě jsem zapomněla dodat, že na kožním dostala Fenistil kapky, které jí podle mého zabraly, ale po 3 dnech jsem je přestala dávat, potom Linolu do koupele, Excipial a takovou smradlavou mast na tvářičky, ale podle mého z těchto 3 věcí nepomáhá nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.