| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky.
vyšetřila jsem chvilku a snažím se dočítat, ale je toho nějak moc,t ak ani nevím, kde začít.

DESTENKO vůbec netuším, co ti poradit. nějak jsem nepostřehla, jestli jsi doma, nebo nastupuješ do práce. asi bych volila podle toho. upřimně jsem měkká,a asi bych si Maričku ještě nechala doma a s nažila se jí užít. ale na druhou stárnku, jak jsi psala, že je "vyspělá" a mezi děti se těšila a užívala si to, tak bych to brala jen jako důkaz, je jí došlo, že do školky už bude chodit pořád, nejen pro zábavu, kdy se jí bude chtít, ale i když se jí nebude... to náš Mišák má jasno : říká, že do školky půjde, až mu budou 3, že bude čekat mámu a nebude plakat... no tomu jako mamánkovi nevěřim, ale zatím to neřešim. práci nemám a školku taky ne. teď budu v září ještě zkoušet jesle na jednodenní hlídání a pak bude další mimořádný zápis do další školky,tak to zkusím,a le moc šancí si nedávám. spíš netuším, jak to bude s penězma, když budu od ledna doma a bez práce. no uvidíme...

SEMINKO Rubínek je borec, kniha LIdské tělo mě pobavila. mě se tuhle mIšák na záchodě ptal, jestli mám pinďoura a když jsem řekla, že nE, tak hned : Máma nemá pin´doura, musíme koupit ! má v tom jasno... co nemáme...koupíme...

jinak jsem dočetla příhodu s Rubínkem v Tescu a po pravdě bych byla vytočená do ruda. náhradní oblečení s sebou sicenosím vždycky, ale rozčílila by mě to nicneudělání.. co pak je to takový problém, zavolat někoho, aby vytřel rozlitý gel ? ovšem Tesco jako obchod je mi tedy značně nesympatický, buď mám smůlu, nebo to dělají úmyslně, ale pokaždé řeším rozdíl na cenovce, kde inzerují slevu, kterou pak u kasy neuznají... zatím mi to teda vždycky na informacích vrátili, ale člověk musí všechno hlídat a ještě se na mě tváří, že je děsně otravuju...

HANICKO Lucinky je mi líto,že jí čeká ta operace a chápu, že trpíš už dopředu za ní, obzvlášť když víš, co vás čeká. člověk ví, že to dělá pro její dobro a že jí tím pomůže, ale bude to těžký... ach jo.. tak bduu držet pěstičky,ať to zlvádnete co nejlíp a brzy bude zase dobře ~6~. drž se !!! ~R^. a co se týká tvojí práce, tak teda náklady na benzík 3/4 platu je fakt mazec, to bych asi taky zvažovala, jestli radši nezůstat doma...

ITY u nás škola zatím pořád dobrý. známky zatím nedostávají, jen razítka. Domíkovi se líbí a tvrdí, že je to lepší než ve školce. akorát jsou u nás problém úkoly, když přijde ze školy, tak buď ještě jdeme ven, nebo někam, aby se vyřádil MIšák, takže přijdeme domů až večer a to se k úkolům dostaneme až kolem půl 8 a to už mi přijde pozdě. zatím to jde, nemají nic náročného, ale do budoucna to musíme nějak vychytat. když jsme doma, tak mě mišák zlobí a chce dělat úkoly taky, tak proto čkeáme až přijde manžel a zabaví ho. teda zatím zabavuju já a manžel dělá úkoly s Domíkem. a co Pavlínka, už se oklepala z "podrazu" od té kamarádky, co si sedla jinam ? chápu, že to pro ní muselo být velké překvapení a že z toho musela být špatná, já bych teda byla. Domík ve škole neznal krom málo jednoho chlapečka nikoho, ale už se senzámil a je spokojený. ak jsem ráda. a těch 8000 to jsi mě překvapila, nějak mě nenapadlo to všechno spočítat,ale takových 5000 to asi bylo určitě.

MAFFI, co Ondra, taky pořád ve škole dobrý ? určitě se mu líbí viď ? Daníkovi budu držet do školky pěsti, ale když se těší, tak je to fajn. já se jen bojím, že ať konečně MIšák nastoupí, že bude hned marodit.

MINONK, jak to zlvánul Daník na dovče ? a co babi s dědou ?

ILLA se spaním si to udělej podle sebe, MIšák spí sám ve velké posteli od loňských prázdnin, ale je pravda, že se občas v noci budí a přijde si pro mě, nebo volá a musím si jít k němu lehnout. naštěstí má velkou postel 120 cm, takže už chodím s peřinou a zbytek noci dospím u něho. pořád je to moje miminko a miluju, když se k němu přitulím a on mě chytne. plínky nemá od začátku prázdnin, ale na spaní ještě jo. v poledne se teda nepočurá, ale v noci někdy jo, teda spíš si myslím, že po ránu je líný dojít si na záchod. nočník odmítá.

a s vánocema mě holky neděste ! já nejen, že nic nemám,ale vůůůbec netuším co koupit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.