| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky

tak u nás proběhla školka v pohodě, zatím.... malej šel s úsměvem, převlíkl se a čau....ještě jsem ho musela volat aby mi dal aspoň pusinku ~t~ a odpoledne jsem mu nesla mini kornout (ráno jsem zapomněla) a když mě viděl, nekřičel mamí jako ostatní ale jéééé kornoooout.... Byl nadšený a těšil se na dnešní první spaní, tak uvidíme jak dlouho mu to vydrží ~t~ S dcerkou jsem bojovala rok, furt řvala a ráno nechtěla tam a odpoledne zase domů.... ~d~

Lucí to je super že je malá andílek, jen jestli to není z té žloutenky a pak ti ukáže co umí ~t~ Mě takto taky navnadila holka, první den zlatíčko, spinkala, papala a od druhého dne řev a řev a to jí vydrželo celé 4 měsíce ~b~
Nadstandard je určitě super, akorát u nás jsou jen tři a málokdo se na něj dostane. Můžete se zapsat až u porodu a to je vždy plný, tak jdete na čekací listinu....mě pokaždé přišli říci že je volno poslední den, tak to už bylo zbytečné. Ale poprvé jsem byla na 2-lůžáku a to taky nebylo špatné, aspoň jsme si hlídali mimča když se jedna šla koupat apod. Ale pak jsem byla na 4-lůžáku a to už bylo šílené, nedalo se vůbec spát ~a~

Kačko tak doufám že ti masáž prospěje, u prvního si nebyla nastřihnutá? Já si jí dělám taky ale zapomínám, takže tak 2x týdně a to mi bude asi k ničemu....

Jinak je dnes 3.9.2013 takový pěkný datum a nic, asi týden přemlouvám mimíska že toto datum je nej a prostě mě neposlechlo, první vzdor ~t~ i když do večera ještě daleko ~b~~b~~b~ nebo chce udělat radost tatíkovi, ten má narozky zítra, tak třeba...~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.