| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím holky!

Jdu nahlásit, že u nás proběhl začátek školního roku dobře. Lucka měla trošku změny, stěhovali jim třídu do jiné budovy, mají novou asistentku a je v jiným stacionáři (taková jako družina po škole). A u ní všechny změny jsou horší...ale zvládla to krásně.
Anežka ve školce jako mazačka, ujala se mladší nové holčičky a prý se o ni vzorně starala celý den ~s~ a je spokojená.
Vojta u našich nadšenej a já v práci jsem si neskutečně od nich odpočívala ~t~.
Zatím jsme byli všichni jedním autem, ale od zítra bude manžel ráno rozvážet a já povalím na sedmou do práce a pak budu končit v jednu, půl druhé a pojedu zase pro děti do institucí a manžel posléze nakoupí, bude-li potřeba a dorazí domů tak kolem šesté. Bohužel to jinak nejde. Akorát uvidíme, jestli nebude spotřeba nafty ve finále větší než můj plat, aby se to vůbec vyplatilo.

A jak vy, vaši prvňáčci a malinkatí školkáčci?

Hoflenko su ráda, že se vám domeček blíží ke konci a budete bydlet ve vysněném. Obdivuju, že jste se takhle do toho pustili a držím palce, abys našla práci.

Semínko teda, to je Rubínek fakt borec, že si takhle sleze z toho žebříku a pak ten úklid!!! Fakt se nebojíš s tou zásuvkou? Je fakt šikulka!
A na cvičení ti odpověděl moc pěkně!

Illaaa to jsou super novinky s čůráním! Petřík zvládne za chvíli i toto! A hláška od nemluvícího dítěte je super taky! ~t~
A spaní ve společné posteli musí být už v tuto dobu mazec! Naši všichni sebou melou, kopou...no užívám si je když jsou marodní hodně, a to se vůbec nevyspím. Takže naprosto chápu, že bys už chtěla ho přesunout do jeho a držím palce, aby to proběhlo co možná hladce!

A vánoce už taky řeším, zatím jen teoreticky a závidím, že už něco máš.

Minonk to jsi dobrá, žes pustila Daníka takhle s rodiči na dovolenou tak daleko! To bych asi nedala, možná tady na chatu. A snad ta horečka a průjem nebyli nic hrozného.
A co Daník ve školce?

Destenko co Marička? Chodí do stejné školky s Maxíkem? A odpočinula sis od nich, nebo jsi měla nervíky co a jak Marička zvládá?

Já první školkový den Lucinky tehdy jsem i obrečela, Anežka měla 3 měsíce a spala skoro celé dopoledne na dvoře v kočáře a já se najednou cítila taková sama :-). Začátky jsou holt těžký ~t~

Jdu do hajan, ještě nejsu zvyklá na to ranní vstávání. Všem dobrou noc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.