| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
Tak na mě padla minulý týden trochu depka, že končí léto a blíží se Vánoce, že jsem už musela objednat nějaké vánoční dárky :o)))))

Tý jo, školky. No já jsem ráda, že jsou zatím plný a Petřík půjde až v 3,5 letech. Z mého pohledu by teď ještě na ní nebyl zralý. Ale asi v posledních 14 dnech se začíná o děti zajímat, tak třeba se už někdy od nich nechá chytit za ruku, např. při kolo, kolo mlýnský :o)))))
Ale je pravda, že ten druhý školní půlrok budu muset taky začít nějaké zvykání na školku. Semínko, zrovna mám taky v příp. možnostech jednu lesní školku :o)

Semínko tedy z takové výšky by mě asi kleplo. Já jsem u nás trochu flegmatičtější u schodů. Máme jich tu tolik, že mi nic jiného nezbývá.

Hani, říkala jsem si, kdy asi půjde Lucka na operaci, vím, že jsi tady před časem psala, že už má tu kost zase hodně povyrostlou. Jediné, co tě může utěšovat je to, že by na operaci určitě musela. No, určitě to jednoduchý mít nebudete.

Holky, už máte všechny děti odplenkovaný? My jsme tedy začali asi před 14 dny trošku víc, Petřík si totiž svoje plenky hrozně brání. Vždycky si pro ně došel. Teď už nám „bohužel došly“ ty DM s kočičkou a máme „jen“ Pampersky na spaní, ale o ty taky žebrá častěji. Ven, tím myslím někam dál autobusem, s ním zatím chodím s plenkami, ale většinu času doma je bez. Zatím to zvládá docela dobře, jen ho to asi prostě prudí, že musí dávat pozor.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.