| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

jsem ráda, že vás tu vidím.

MINONK, no mě se taky dělalo mdlo, ale já jsem naštěstí ten typ člověka, který to na sobě nedá znát a klidným hlasem pronese "Rubínku, dobře se drž, tatínek za tebou vyleze". No vylezl tam milý a "jistil" ho, ale slézt si musel Rubínek sám, nenechal na sebe šáhnout a v takové výšce jsme nechtěli riskovat, že se bude bránit nebo dostane typický vztekací "amok"...

Júúúú, to Tě teda obdivuju, žes poslala Daníka s prarodiči k moři, to bych byla doma fakt nervozní. To bolení bříška může mít třeba jen ze změny stravy - říkali Ti vaši, co mu dávali jíst? Nemusí být na tu středomořskou stravu zvyklý. Nebo se nalokal slané vody. Případně úžeh ~7~. Každopádně to jsou všechno věci, které se dají zvládnout trochou pobytu v apartmánu a lehčí dietou...

Mi Rubínek taky přijde jako mimino, sice už dost samostatné, ale občas fakt mimino. Mimochodem strašně rád si na to hraje - když ho okoupu a vytáhnu z vany, tak chce být do pokoje přenesený zabalený v ručníku a v náruči (naležato) a pořád opakuje, že je jako miminko ~:-D

DESTENKO, tak vy taky do školky? To je mazec, jak to letí. A chápu, žes to obrečela. My dáváme Rubínka do lesní školky na dva dny v týdnu, to bude až až. Tak on bude mít školkové vyžití a my pocit, že s ním trávíme pořád dost času. Uvidíme, jak to zvládne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.