| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, jdu se zeptat na Vaše zkušenosti s Norethisteronem...
Normálně jsem mívala MS 10 a více dnů a silnou... Dr. mi doporučil Mirenu, že bude lépe, navíc jinou antiko nemůžu kvůli trombofilii...
Výsledek je ten, že po zavedení Mireny byla MS po 47 dnech a trvala celé 3 týdny, byla pravda slabší než jindy... Druhá MS byla sice "jen" 14 dní, ale zato stála za to a byla ještě mnohem silnější než bez tělíska, takže docela mazec...
Průser je, že teď jak se mi to tělískem posunulo, tak mi MS vycházela cca na termín dovolené- letíme 26. na týden... Dostala jsem tedy Norethisteron, že si ho mám nasadit cca 3 dny před očekávanoéu MS- což mělo být zítra, ale už od včera špiním a vůbec nevím, co mohu tento měsíc očekávat, když je to pokaždé jinak, ale samozřejmě se bojím, že mi to vyjde přes celý týden u moře a v té nejsilnější míře a nebudu moci mít ani plavky- bohužel fakt je to silné tak, že proteču mnohdy i přes tampon a vložku:-( a necítím se vůbec bezpečně v téměř jakémkoli letnějším oblečení...
Tak teď nevím, jestli mám riskovat a nechat MS rozjet a věřit, že to nejhorší bude teď a ten další týden už to bude aspoň o trochu slabší nebo jestli mi to Norethosteron ještě zastaví, když už špiním a je to na spadnutí... A jestli ho nasadit hned teď nebo až třeba v pátek, jestli zastaví rozjetou MS? Nemám s ním žádnou zkušenost, nevím ani, jestli mi ev. udrží celých 14 dní bez MS, když už je tak blízko a nebude mi zle, jak budu mít plné břicho neodmenstruovaného?
Moc díky za nápady, rady, zkušenosti, je to k vzteku~o~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.