| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdárek holky!
Vanilko, tak to Ti závidím, já se cítím spíš jako Lucka:-). Malá se mi v břiše neskutečně roztahuje a protahuje, kolikrát se nemůžu ani ohnout, páč bych se snad zlomila~t~, břicho a spodek mě často píchá, špatně se mi dýchá...V noci jsem při každém otočení vzhůru a čúrat chodím tak 3 krát~t~~p~.

Na KO jsem už byla v nemocnici, minulý čtvrtek poprvé, tenhle jdu zas...no a vypadá to, že rodit budu dřív, i když kdo ví...otevřená jsem už na 1 cm, což mě docela vyděsilo, ale výrazně klidový režim prý nemá moc význam, takže opatrnější na sebe trochu jsem, ale ne nějak přehnaně. Odhad váhy mimi byl už 2,5 kg, mladší měla 2880 g když se narodila, takže 2,5 kg 5 týdnů do porodu je až dost~e~...No uvidíme, jak dlouho vydržím 2v1, ted jak se ochladilo, tak se cítím mnohem lépe..Přála bych vydržet alespon do začátku září, i když někdy mám pocit, že budu rodit každou chvílí~p~~:-D.

Holky máte už zbalenou tašku do porodnice? Já už mám připravené a dokoupené všechny věci, ale v tašce to ještě není...snad to zvládnu zítra. Jinak pro mimi máme nachystáno vše, vše je i vyžehlené...Postýlku připravím ale až v září, aby se na ní zbytešně neprášilo.

Mějte krásný večer~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.