| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím, chci se zeptat zda máte někdo zkušenosti s klinikou Helios v Brně? Jestli ano tak pozitivní či negativní? S manželem jsme tam byli na vyšetření a máme oba problém , pan doktor Texl nám řekl ,že se to nedá léčit a můžeme tedy zkoušet,ale může to trvat třeba i 8 let. Nechceme už čekat ,snažíme se 2 roky a miminko si strašně přejeme. Hlavně taky nechceme jen jedno a ta představa ,že bych měla ještě několik let čekat mě děsí. Je mi 26 takže myslím ,že máme nejvyšší čas,ale pořád dumám jestli je to správné rozhodnutí...Jestli třeba nezkusit ještě jinou kliniku ,nebo tak?jestli jim nejde jen o peníze? Peníze nejsou problém ,pro dítě uděláme cokoliv ,ale i tak jsem prostě na vážkách...Za každý názor děkuji , za týden bych měla začít brát prášky a pak si píchat injekce ,proto se ještě raději ptám na názory třeba někoho kdo s klinikou má zkušenost. Z ijekcí mám noční můry už teď ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.