| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Leontýnko krásné fotečky, Bětuška má fajn hnízdečko ~s~
Taky jsem přidala něco, musela jsem toho našeho smíška zvěčnit.
Peti gratuluji k tak krásné váze, trpělivost růže přináší ~;)

Dagmoušku jojo, můžu srovnat oba a i když z toho prvního jsem se vzpmatovávala dlouho, jako zážitek je prostě nesrovnatelný. Jak píšeš, porodíš a člověk je téměř fit. Já právě měla mikrospánky během porodu, ale jakmile malý vylezl, úplně mě zaplavily nějaké hormony nebo co a i když se narodil odpoledne, nespala jsem ještě celou další noc a to on spal. Zato po císaři jsem byla hotová, vyčerpaná, rozbolavělá, jak mi co 15 minut ty první hodiny sahaly na břicho, myslela jsem, že to už nedám, chodila ještě třetí den jako mrzák, i v té porodnici to člověk pozná kdo je po normoš porodu a kdo po císaří. A vstávání mi dělalo problém cca 2 týdny. A to jsem byla i po normálním sešitá fakt dost, akorát jsem si opatrně sedala, ale chůze byla bez problémů i vše ostatní.
Po nějaké té pocitové stránce je prostě taky podle mě klasický lepší, docela mě mrzí, že ani jeden z porodů se zdaleka nepřiblížil mojim představám, což mě i zamrzelo, ale co, mám dvě snad zdravé děti a to je důležité, na další už se nechystám :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.