| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojda

jsem přes noc doma, tak vás jdu pozdravit a juknout zda už nemáme nějaké mimčo ~;) Na MMB jedna zářijová už porodila... a koukám že už jsme předposlední v okýnku ~b~
Dneska jsem si dala, pod tíhou vašich příspěvků že už máte vše nachystané jsem se také vrhla do hledání mimi oblečků po dětech.... no takový bordel jsem si udělala, že jsem se na to .... a stejně je vše růžové nebo modré, nic neutrálního do porodky nemám ~a~
Renduš také jsem používala nějaký olejíček na hráz, myslím taky Weledu a pokaždé prd platný ~:( ale jak píše Donja stejně zkusím zase, pro pocit že něco dělám...
Ale co chci zkusit prvně je ten maliník a lněný semínko... Donjo ten čaj z maliníku koupím asi v lékárně a pije se od 36tt? a to lněný semínko???? To vezmu kde a co s ním? A ta Globulka je co? Mě gyndař doporučil Gyno-kaps, to asi nebude ono?

Holky mám jet cca 3 týdny před termínem kámošovi na svatbu, ale je to 300km...to je asi blbost co, furt nevím, chci jet ale řikám si, že to není rozumný...co myslíte ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.