| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dvouletá dcera se projevila jako milovník vody. Nejdříve jsme ji jen vozili na matraci (v bazénu s hloubkou 130 cm, kde my stojíme, ne někde na volné vodě) a různě ji namáčeli stylem Spadla lžička do kafíčka. Včera projevila zájem umět plavat jako tatínek. Tak jsem ji držela pod hrudníkem a bříškem nebo z obou stran v podpaží, a říkala jí, ať kope nohama a rukama hrabe "na čubičku" a přitom ať má zavřenou pusu. Šlo jí to super a teď chce pořád "plavat jako pes". Dnes tu byla kamarádka s klukem, půjčily jsme si a vyzkoušely rukávky, malá plavala kousínky sama (posílaly jsme si ji mezi sebou) a byla úplně nadšená, hrabe a nožkama kope fakt vzorně. Taky jsem ji naučila dohrabat se ke straně bazénu a tam se pevně chytit a držet (jakože nácvik, kdyby spadla do vody) a tím má invence končí, neb já se naučila plavat až dost pozdě ~f~. Poraďte, jak dál. Jsou rukávky to nej? Kruh nechci, ale viděla jsem takové ty korkové vestičky nebo plovák na zádech, enní to lepší? Může se tak malé dítě naučit a nějak mu vysvětlit, jak zadržovat dech a jak se potopit? Potopit hlavu "jako tatínek" už taky hlásila, nereflektovali jsme ~:-D. Na žádné plavání v miminčím věku jsme s ní nechodili. Děkuji za rady a tipy! Hezký den!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.