| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera mi také spadlo něco do oka a skoro se teď divím, že jsem NEZEŠÍLEL.
Stalo se to kolem jedenácté a usnout se mi podařilo ve čtyři ráno.

Doporučuji tři věci:
- projít si diskuze na internetu a vyzkoušet všechny doporučené postupy, pokud nemáte stejně jako já po ruce oční kapky, nebo někoho, kdo by vám otočil horní víčko a smítko vyndal. (Ze zoufalství jsem i v půl třetí krájel cibuly, aby mi to slzy vyplavyly - marně). Tím myslím hodně slzet, vyplachovat vodou, mrkat, mírně prstem přes zavřené oko opsat kruh po směru hodinových ručiček (jen asi 2x, nepřehánět to)...
- během předchozích procedur si pouštět oblíbené písničky, aby jste ulevili alespoň svým nervům a trochu se uklidnili, protože co si budem nalhávat - je to nesnesitelné! Také, protože to bolí při zavřených očích, si dát na chvíli od vyprošťování přestávku a pustit si třeba krátký seriál. Odpočne si vaše oko i mysl a na chvíli zapomenete.
- nadzvedávat horní víčko. Ze všech rad mě k úspěchu dovedla ta, že se má horní víčko přetáhnout přes spodní řasy, které po několika zopakováních smítko zachytí. Přiznám se, že se mi to vpodstatě nepodařilo, protože i v běžném stavu je pro mě tahání víčka protivné, ale trochu jsem to zkoušel. Pak jsem zkusil VÍČKO NADZVEDÁVAT SMĚREM OD HLAVY - ne tedy dolů ke spodním řasám, ale směrem dopředu - od sebe. Uprostřed víčka jsem je lehce několikrát nadzvedl a ucítil jsem změnu. Smítko pořád bylo v oku, ale asi se změnila jeho poloha, a tak jsem mohl oko bez bodavé bolesti zavřít, konečně po 4,5 hodinách marných pokusů usnout, a ráno jsem po otevření očí zamrkal a ucítil vyplavení smítka ven.

U zrcadla jsem zjistil, že to byl asi chomáček vláken z ručníku. Odteď budu při vysoučení vlasů zavírat oči.

Soucítím s Vámi všemi, kdo zažíváte ta hrozná muka. Ale neztrácejte naději. Povede se to vyndat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.