| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli, na šití zaručeně odvar z řepíku! Je to zázrak, vážně!!!~R^~R^
Pokud tě to hodně bolí, klidně si ho vychlaď v lednici, ránu si jím navlhči a nechej na vzduchu chvilku zaschnout - a takhle několikrát denně - budeš překvapená, jak rychle to zabírá - já měla krásně zatažené šití do dvou dnů po porodu.

Pokud se ti potrhaly stehy, tak ten řepík ale už tak dobře nezabírá, alespoň mě nezabral - vyzkoušeno mnou u prvního porodu - potrhala jsem si stehy poslední minuty v porodnici, kdy mi vrchní sestra nedovolila si při kojení lehnout (manžel měl zpoždění, jel s tchyní z nemocnice - a já už musela kojit), ale řekla, že to prostě nejde, ať nakojím v sedě ~n~- trhly se mi 3 stehy - měla jsem fakt hodně šitá i labia, bohužel, a tam se to trhlo - 2 dny jsem to vydržela se slzama v očích, pak mě manžel odvezl na gynekologii a tam mi dr. prohlídl, kostatoval co se stalo a napsal nějakou mastičku - zabrala strašně rychle, nevím ale už, co to bylo ...

Naštěstí teĎ to bylo super - jak porod - krásně přirozený, fakt neuvěřitelný, musím říct /hlavně ale žádné křížáky!) + jako bonus žádné porodní poranění, žádný nástřih, nic - jak zkonstatovala dr. - že jsem jen trochu odřená~b~, že tam na šití fakt nic není...~g~... odrodila mne porodní asistentka - byla zlatá!~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.