| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To, že má ten muž erekci, to dosvědčuje právě to, že ho žena vzruší. Mluvím o samovolné erekci. Prostě vidí ženu, např. svoji manželku, ví že s ní může spát a má erekci. Nebo ani ten večer ona nechce a stejně tu erekci má, je to jeho žena.
Když by tam místo ženy byl nějaký muž, tak při vší úctě, pohled na jeho zadnici či pupek by mi erekci nevypůsobil. Když jsem jako kluk v páře na plovárně zažil, že měl nějaký pán choutky a začal si ho tam přede mnou honit, tak jsem šel rychle odtamtud. Cítl jsem leda odpor a nedostal jsem fakt erekci.
To, že někdo má erekci při ženě, to dle mého dokazuje, že je normální. Chápu ale, že někdo může být tak démonicky spoutaný, že ho žena nevzruší. Muž ovšem ano. Bible o tom mluví v 1. kap. Římanům, že muži vzplanou žádostí po mužích a ženy po ženách.
Taková Martina Navrátilová, když před lety uvažovala o dítěti, tak styk s mužem nepřipadal v úvahu ani náhodou. Měla by k tomu silný odpor, jak skutečná lesbička. Pokud dnes nějaká lesbická žena shání otce pro dítě a nebrání se styku, tak to dokazuje, že sice žije nemravně, nicméně má v sobě i normální touhu po muži, možná vedle té zvrácené žádosti po ženách.
Já nechci být vulgární, nejsem ani mladý. Ale když by vedle mě dal někdo hodně starou babičku, tak by erekce taky nehrozila. Prostě bych ji nevnímal jako sexuální objekt. A mladý dvacetiletý kluk by zájem větší neměl, fakt ne. A vůči těm ženám, čistý homosexuál, bude fungovat stejně jako já vůči staré ženě, co mě nepřitahuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.