| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedostávám se tak často do takovýchto situací, takže jsem ani netušila, že mám přímo hrůzu z výšek. Jen si vzpomínám, že jako dítě jsem mívala sny, kdy jsem někde na balkóně a upadne zábradlí a já se hrozně bojím. A teď v dospělosti zjišťuji, jak mi výšky nedělají dobře. Naši bydlí v paneláku v 11.patře, podívat se z okna za sklem mi tak moc nevadí, ale už mi vadí otevřené okno a měla bych problémy s balkónem. Moje mamka to nechápe a že prý bych si zvykla. Dnes jsme vyrazili s rodinou na výlet, na krásnou rozhlednu, šlo to až moc hladce, ale téměř u vrcholu jsem pocítila, jak se to trochu jakoby hýbe, v tu chvíli se mě zmocnil ten pocit strachu a už jsem nedokázala jít dál, byť jsem se zpočátku těšila na ten krásný výhled. Jen jsem se křečovitě držela zábradlí a musela jít pomalu dolů. Manžel s dětma už byli nahoře a mě ani nedělalo dobře pomyšlení, že jsou sami tak vysoko /hlavně malé děti, i když tam byli s manželem/. Znáte někdo taky tento pocit? Teď když tu sedím za pc, tak mi přijde až srandovní, jak hrozně jsem se v tu chvíli bála a proč jsem se nedokázala přemoci, ale v tu chvíli to prostě nešlo a bylo mi hrozně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.