| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak už mi ten text jednou vymazalo batole, když jsem zakázala sahat na noťasa, byl řev - klasika ~:-D

Na básníka se kouknu, dík, zní to zajímavě ~:-D

Hele ta katolicko bolševická kombinace je fakt dost běžná a na Moravě, kde nic nedělají napůl, jsou často velmi zanícení oběma směry.
Znala jsem pár takových i osobně - severní Morava, ročníky 1925-1940 a pak ta další generace cca 1948 - 1955.

Na Šumavě jich znám ale taky poměrně dost - jen tady ta rudost dodnes přebíjí náboženství, což ovšem nebrání tomu, aby měli pod patronací a v údržbě nedaleký kostel bývalí vysocí představitelé místní rudé smetánky, dva z nich dokonce pomahači SNB a vůdce je bývalý estébák.
Všichni, kdo jsou potomci vysoce postavených komunistů, jsou pokřtěni - ostatní s tím měli zásadní problém.

Na Moravě s tím, co vím, nebyl problém ani za bolševika, bez ohledu na barvu či vlastnictví knížky :)

Tak co jsi? ~:-D
Protestant?
Ti neuznávají svaté...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.