| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky!
Čtu vás pravidelně, ale na přispívání už moc nezbývá čas a ani síly. Pokračujeme s opravami bytu, do toho škola... Včera jsem celé odpoledne na bytě uklízela a dneska mě bolí snad každý sval na těle. Ani jsem nevěděla, že jich mám tolik ~t~ Během úklidu mě včera přepadla nějaká viróza či co. Holky byly v pondělí ve škole nemocné, tak jsem to asi chytla od nich :( K tomu se přidala asi i únava z úklidu a byla jsem úplně KO, najednou zimnice, bolest svalů jako při chřipce. Měla jsem i problém sejít schody a doma je pak vylézt. Ještěže v tu dobu tam už byl přítel. Dneska už je to lepší, zůstala mi jen zaražená rýma, jinak jsem se z toho vyspala.
V pátek jdu konečně po 5,5 týdnech na kontrolu, tak už se mooc těším. Na druhou stranu se i trochu bojím, jestli bude všechno v pohodě.

Icco, teda ta tvoje tchýně ~o~ Vykašli se na ni, je to vaše miminko a ona do toho nemá co kecat!

Mončo, snad očkování kamaráda nebude vadit a budeš ty i miminko v pořádku ~;((

Venuše, bezva, že je miminko v pořádku :-)

Pippi, já bych byla s očkováním taky opatrná. Viděla jsem už několik postižených dětí v důsledku očkování, tak mám z toho dost respekt.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.