| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pruhovaná, já ho právě omezuju minimálně... co vlastně omezuju? Přemýšlím: počet snědených sladkostí, televizi, hraní na tátově mobilu, počet kopírovaných omalovánek a to je asi vše.
Jo a ještě poskakování u jídla, zde jsem ovšem naprosto mimo, protože když už neskáče v sedě na židli a nestoupá si, aby koukal z okna, tak aspoň dupe nebo kope nohama, vrtí se, válí po stole apod... Ano, jsem v tomhle asi moc náročná, když chci alespoň u jídla klid (jinak ho nechávám řádit téměř neomezeně, akorát skákání z výšky jsem zatrhla - kvůli prarodičům pod námi).

Chtěla bych po něm to, co zvládne ten menší, tedy aby alespoň trochu poslouchal. S tímhle bojujeme od malička, můžu říct něco 20x a stejně "nevidí, neslyší", většinou to na just ještě udělá, ačkoliv jsem mu jasně vysvětlila, proč ho prosím, aby to nedělal).

Uznávám, že některé konflikty jsem zbytečně hrotila a s odstupem je mi extrémně líto, že jsem reagovala tak, jak jsem reagovala...

zrovna včera jsme měli takový výstup.
Mám tu v mrazáku nakoupené zmrzky, pro každého byly 2. Včera jsme si jednu dali a syn povídal, že chce ještě. Vysvětlila jsem mu, že jí má na zítra, on to odsouhlasil a tím to bylo uzavřené. Později odpoledne zmizel domů. Šla jsem pro něj, že je ještě potřeba venku uklidit hračky a on si nesl rozbalenou druhou zmrzlinu. Hrozně jsem se rozčílila(naprosto zbytečně ~q~), zmrzlinu mu zabavila a pak jsme měli kvůli tomu další scény okolo uklízení, které mu nevoní i normálně, natož v tomhle stavu. S odstupem už vím, že to byla chyba, měla jsem mu jí nechat, znova vysvětlit a dneska by už nic nedostal. Určitě by to bylo efektivnější a bez scén. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.