| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím, že výklady se mohou dokonce vzájemně obohacovat.
Jsou určité základy víry, které jsou pro mne neměnné. Pak je spousta věcí, které jsou samozřejmě také důležité, ale můžeme jim rozumět různě.
Osobně se některým tématům v rozhovoru např. právě s katolíky vyhýbám, pokud ho nenadnesou oni sami - protože vím, že to nejspíš nikam nepovede.
Z mého pohledu je Církev s velkým C společenství, které jde napříč denominacemi (= různými církvemi) - společenství Božích děti neboli těch, kdo mají živý vztah s Bohem a přijali Jeho odpuštění. Takže mi je v zásadě jedno, jakou má kdo nálepku, zajímá mne spíš, co je pod ní. Pokud je tam prázdno, tak si asi moc v tomhle směru neporozumíme, i kdyby to dle nálepky byl ten nejzbožnější křesťan na zemi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.