| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Calvin nemysli si, vcera mi rekl malej, ze tatinek je bezva, dovoli mu cokosku i ke snidani.Cokoliv mu zakazu, rika mi, ze to rekne tatinkovi, to boli. U nas to bojkotuje vetsi syn. Ted dosel ze skoly a zase rika: mami, ja tam pujdu ( a to jedou k babicce ), ale chci zitra domu. Ono ani u tchyne nechce byt.Nikdy tam nespali. A pristi vikend jsem nabidla synovi, ze je tata muze pohlidat u nas doma, a to jo, to mu nevadi.
A kdyz to rikam chlapovi, ma najednou plno reci, ze vi, co je v zivote dulezite a ze kluky preci bude vidat. Drzim se, abych nespachala zlocin. Uz dve rodiny rozpustil, ma 3 deti, ale vi, co je dulezite... Jako ja nevim. nejak tu dulezitost vnimam jinak. Hlavne, kdyz dva dny pred provalenim jsme byli sami na vikendu na horach, treba.
Napada me, ze kdyby to neprasklo, tak treba by to dopadlo jinak. Tahle myslenka me sedi v hlave.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.