| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milá stekno
"Tady je vidět jak čekáš na každou mnou špatně napsanou čárečku, aby ses měla čeho chytit. Bazírujem tady na prkotiách a důležité věci mizí v kupě komentářů. "

toto je přesně tvůj styl komunikace. Odpovídat na otázky nechceš, ale raději odbíháš od tématu, bazíruješ na prkotinách a na důležité věci ani nereaguješ, přesto že tě neustále k tomu vybízím a neustále čekám. tak buď tak hodná a drž se tématu a nebudeme řešit prkotiny, ano?
--------------------------------

"Ale už názvy diskuzí mě měly varovat, že zde se fér diskutování nevede."

Nevede.. Dáš odkazy se svým komentářem, já se zeptám na to, co nesedí v tvém komentáři k odkazu a ty neodpovíš. Místo toho píšeš další komentáře (případně odkazy) ale odpověď nedáš. No to je pak diskuze....
-------------------------------

"Odpověděla jsem ti na všechno na co ses ptala. "

NEODPOVĚDĚLA. Na některé otázky jsi možná snahu měla a něco jsi k nim napsala (ovšem ne jasně k věci, nýbrž jsi téma obcházela), na otázku, co se stane s člověkem, který na zemi neplnil vůli Boží, jsi neodpověděla vůbec. Snažila jsem se shrnout to, co jsem pochopila z vašeho vyjadřování a prosila jsem o opravu nebo potvrzení mých domněnek, které jsem si odvodila z vašich slov. nepřišlo ani jedno. Ani nepřiznáš, že odpověď neznáš. Nereaguješ, zastíráš, převracíš, lžeš. Kdyby ses chtěla ohradit proti té lži, můžeš, ale prosím dolož mi tedy tu odpověď. Já o ni vážně stojím - opravdu mě zajímá, co s takovým člověkem po smrti bude. Naše víra totiž odpověď má a já jsem ji zde napsala. Nikdo to nekomentoval. Vaše víra odpověď nemá. Ptám se proč?
-------------------------------

"Tebe nikdy nenapadlo, proč je na tolika místech ihned vyvráceno, že Ježíš je Bůh?"

Tebe nikdy nenapadlo, že Písmo tvrdí, že Ježíš je Bůh? A kdo to tvrdí?

- Prorok Izajáš: Neboť se nám narodilo dítě, je nám dán syn, a na jeho rameni spočine vláda a bude nazván Divuplný Rádce, Mocný Bůh, Věčný Otec, Vládce Pokoje. Šíření jeho vlády a pokoje nebude konce, na trůně Davidově a nad jeho královstvím, aby je ustanovil a podepřel právem a spravedlností od toho času až navěky.

- Ježíš: Ježíš jim řekl: "Amen, amen, říkám vám: Dříve než byl Abrahám, Já Jsem." Vzali tedy kamení, aby po něm házeli...
"Já a Otec jsme jedno."
"Věřte mi, že já jsem v Otci a Otec ve mně; alespoň kvůli těm samotným skutkům mi věřte.”
"A jak jim řekl: "Já jsem", ustoupili nazpět a padli na zem.”

- Apoštol Jan: “Na počátku byl (určitý člen) Slovo (Logos) a (určitý člen) Slovo (Logos) byl u (určitý člen) Boha (Theos) a (určitý člen) Slovo (Logos) byl (bez určitého členu) Bůh (Theos). On byl na počátku u (určitý člen) Boha (Theos). Všechno bylo stvořeno skrze něj a bez něj nebyla stvořena ani jedna věc...A (určitý člen) Slovo (Logos) se stal tělem a přebýval mezi námi...Jan o něm vydával svědectví a volal: ""Toto je ten, o němž jsem řekl: ,Ten, který přichází za mnou, je přede mnou, neboť byl přede mnou.,""...Neboť Zákon byl dán skrze Mojžíše, ale milost a pravda přišly skrze Ježíše Krista. (bez určitého členu) Boha (Theos) nikdo nikdy neviděl; jediný Syn, který je v (určitý člen)Otcově náručí, ten ho vysvětlil.

- Apoštol Tomáš a apoštol Jan: Tomáš zvaný Didymus, jeden z dvanácti, však nebyl s nimi, když Ježíš přišel. Ostatní učedníci mu říkali: ""Viděli jsme Pána! ale on jim řekl: ""Dokud neuvidím stopu hřebů v jeho rukou a nestrčím svůj prst na místo hřebů a dokud nevložím svou ruku do jeho boku, nikdy neuvěřím."" A po osmi dnech byli jeho učedníci znovu uvnitř a Tomáš s nimi. Ježíš přišel (a dveře byly zavřené) a postavil se doprostřed a řekl: "Pokoj vám." Potom řekl Tomášovi: "Dej svůj prst
sem a pohleď na mé ruce, vztáhni svou ruku a vlož ji do mého boku; a nebuď nevěřící, ale věřící." A Tomáš odpověděl slovy: ""Můj (určitý člen) Pán (Kurios) a můj (určitý člen) Bůh (Theos)! Ježíš mu řekl: "Tomáši, uvěřil jsi, protože jsi mě viděl. Blaze těm, kteří neviděli a uvěřili.”

- Apoštol Petr a Lukáš: ...A stane se, že každý, kdo bude vzývat jméno Pána (Kurios), bude spasen .....Ať tedy ví s jistotou všechen dům Izraele, že (určitý člen) Bůh (Theos) ho učinil Pánem(Kurios) a Kristem – toho Ježíše, kterého jste vy ukřižovali. .....To zaslíbení totiž platí vám i vašim dětem i všem, kdo jsou daleko, kohokoli povolá Pán (Kurios), náš (určitý člen) Bůh (Theos).”

- Apoštol Petr: “Šimon Petr, služebník a apoštol Ježíše Krista, těm, kteří s námi dosáhli stejně drahé víry skrze spravedlnosti našeho (určitý člen) Boha (Theos) a Spasitele (Soter) Ježíše Krista:...”
Apoštol Pavel:"...jejichž jsou otcové a z nichž podle těla pochází Kristus, který je nade vším, požehnaný (bez určitého členu) Bůh (Theos) na věky. Amen.”
"Mějte v sobě to smýšlení, které bylo v Kristu Ježíši. Ačkoliv byl v podobě (bez určitého členu) Boží (Theos), nelpěl na tom, že je roven (bez určitého členu) Bohu (Theos), nýbrž sám sebe zmařil, vzal na sebe podobu otroka a stal se podobným lidem...”
"...v očekávání té požehnané naděje, totiž slavného příchodu našeho (určitý člen) velikého Boha (Theos) a Spasitele (Soter) Ježíše Krista,...”

- Pisatel Listu Židů: “Mnohokrát a mnoha způsoby mluvil kdysi (určitý člen) Bůh (Theos) k otcům skrze proroky,... Ale o Synu říká: ""Tvůj trůn, ó (určitý člen) Bože (Theos), je na věky věků; žezlo spravedlnosti je žezlem tvého království.... A dále: Ty, Pane, jsi na počátku založil zemi a nebesa jsou dílem tvých rukou. Ona pominou, ty však zůstáváš; všechna zestárnou jako roucho. Svineš je jako plášť a budou změněna; ty však jsi tentýž a tvá léta nikdy nepřestanou.”

Že Ježíš je Bůh tvrdí i ranní křesťané:
- Ignatius (30-107 po Kristu): "Náš Pán a Bůh, Ježíš Kristus, Syn živého Boha..." . "Neboť náš Bůh, Ježíš Kristus, byl ....".
"ZDRŽUJTE SE JEDU HERETIKŮ: ...Někteří z nich říkají, že Syn je pouhý člověk... Mějte se na pozoru před takovými lidmi, aby se nestali léčkou pro vaši duši.
"...a pokračujte v důvěrném vztahu s Ježíšem Kristem naším Bohem...”
- Justin Mučedník (110-165 po Kristu): "Neboť Kristus je Král a Kněz a Bůh a Pán a anděl a člověk..."
- Ireneus (120-202 po Kristu): "Tak, aby Kristu Ježíši, našemu Pánu a Bohu a Spasiteli a Králi..."

(Nicméně Russel řekl, že ježíš NENÍ BŮH a vy mu věříte. Ne apoštolům, ne samotnému Ježíši, ale heretikovi, co vedl prostopášný život.)
------------------------------

"A přes délku vašich komentářů bohužel ani jedna z vás neumíte vysvětlit jak biblicky tak logicky, že to co tvrdíte je pravda."

Proč jen se zdá, že píšeš o vás? Tolik se snažím dostat logické a biblické odpovědi. Bezvýsledně.
--------------------------

A jinak jasně - situace se opakuje. Svědci z diskuze mizí, aniž by obhájili své učení. Škoda. Mě by to vážně zajímalo, kde přišli k těm rozporům a jak si je vysvětlují. Ale zřejmě se to nikdy nedozvím, protože by duch Jezábel usvědčil ze lži sám sebe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.