| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

1. Jak mám Bohu sloužit a k čemu mu to vlastně bude? Přísloví 27:11; Matouš 7:12; Matouš 6: 9; Jan 4:24
Budu si užívat darů, budu se dělit, budu se podílet na plnění Božího předsevzetí (mimochodem co to je?).... a k čemu to všechno? Jan 17:3, Matouš 24:14, 28:19,20
"Kde mám hledat ten smysl?" v Bibli přece
"Budu Boha bavit? Ukrátím mu nudu v nebi?"
Počkej, to mi musíš vsvětlit, Bůh se v nebi nudí?~8~ A tak ty mu děláš zvířátko v akvárku? Nebo jak mám chápat tuto otázku?
.......................................
2. Jak může být vzkříšeno něco, co vůbec neexistuje a vlastně to něco je ve stavu, kdy ani ještě neexistovalo?
Doposud zůstala tahle otázka bez odpovědi- zpochybňuješ, že Ježíš křísil? Myslím, že ne. Já fakt nevím jaký chemicko fyzikální proces obnovení našeho života používají Jehova a Ježíš. Na to fakt nemám bednu. Já věřím, že se to dělo, děje (pro určitou malou skupinu lidí) a zase dít bude. O Jehovovi se píše, že zná všechny hvězdy ve vesmíru jménem... co je pro něj zapamatovat si a znovu přivést k životu pár miliard lidí.
...............................................
3. Nežil-li člověk dobře, zpronevěřil-li se poslání a úkolu, který mu zde na zemi byl svěřen - co se s ním stane po smrti?
Počkej, ale tak ty ani nevíš jaké je tvoje poslání v plnění Božího předsevzetí a už řešíš zpronevěru? Nebylo by záhodno nejdříve zjistit jaké je jeho předsevzetí?
................................
A přikládám pro doplnění zase čtvrtou, která mě napadla při čtení diskuze
4. Je Charles T. Russell falešný prorok?
Ch. T. Russell především nebyl žádný prorok ~t~

Máš fakt hodně zajímavých otázek... vážně. Nechtěla bys je položit SJ až u vás zazvoní?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.