| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Faidro, určitě to neznamená "to máš za to", nebo "můžeš si za to sama", učitě ne tak, jak to vyznívá. Taky ale neznamená, že je potřeba někomu závidět, nebo někoho litovat, i když to možná zní drsně.
Do velké míry si svoje životy tvoříme a možná i předurčujeme sami, a to, že někdo má v tomto životě pěkně naloženo a někdo má krásný klidný život, není jen náhoda. Co ale můžeme ovlivnit je to, jak se ke svému životu a údělu postavíme, kam ho nasměřujeme. Jestli budeme fňukat, nebo budeme bojovat, nebo jestli budeme blahobytu zneužívat nebo si ho vážit a pomáhat jiným. Jestli budeme mít oči otevřené a budeme se učit, nebo jen přežívat.
Taky jsem neměla dosud život nijak růžový, ale poznáním jsem došla k tomu, že všechno má svůj smysl. A od "náročných" dětí jsem se naučila nejvíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.