| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..." Co říkal Ježíš když Lazar zemřel? Lazar SPÍ. .... A právě to je ono. Smrt je doslova jako hluboký spánek, bez vědomosti, bez snů, bez skutků, stav neexistence..."

SPI..Ano v lune Avrahama..tam se ani podle podobenstvi o jinem Lazaru a zemrelem bohacovi nic nerika zatim nejakem utrpeni..Spanek je tedy ODPOCINEK, NE NEEXISTENCE..~d~


..." apoštol Petr kázal o Ježíšovi.34verš píše: "David nevstoupil na nebe"....

"DAVID nevstoupil do nebe... ale on pravi - Kyrios, rekl memu Kyrios, sed po Me pravici.." Sk.2:25-34

Ano, musel si POCKAT..a jelikoz on pravi, neni tedy mrtev doslovne tak, ze NEEXISTUJE..je to srozumitelne?
A nacoze si to musel pockat?


" Otce jenz jsi NA NEBESICH..."
.."Ježíš: JA JSEM ta CESTA i pravda i život. Žádný nepřichází k OTCI než skrze mne...“ J 14,6

„tou CESTOU NOVOU a živou, kterou nám způsobil skrze oponu to jest TĚLO své /obětované na krizi/ .“ Žd 10,20

„Proto je-li kdo v Kristu,je NOVÉ STVOŘENÍ. Staré věci pominuly a nové všecko je učiněno .“ 2.Kor. 5,17.

„JA JSEM DVEŘE. Skrze mne vešel by kdo, spasen bude a vejde i vyjde a pastvu nalezne.“ J 10,9

.......
Tedy naco to museli vsichni jenz byli od pocatku oddeleni pro B-ha svou TOUHOU po Nem a po sve spase???V pravdě na Davida Kristus nezapomněl a ani na ostatní jako je Ábel nebo Noe, Job či Avraham, Lot, Josef, Daniel atd., ale museli počkat na to až se otevřou „dveře“ a uvolní tak vstup na „jedinou cestu“ – Ježíše Krista viz. Jan 10,9 a 14,6.

Podivuji se, kolik veci mate vy SJ tim vasim krivym zrcadlem i v Pismu spotvoreno..

.......

btw..omlouvam se, ze jsem z NEZNALOSTI i sama uzila NESPRAVNÉ a v podstate NEEXISTUJICI jmeno B_ha BEZ VYZNAMU..A sice slovo " Jehovah"..
Jelikoz jmeno B_ha Otce je JAHVE, nikoliv "jehovah- ci jahovah", podle ktereho se i SJ nazyvaji..to slovo totiz vubec nema vyznam, na rozdil od JAHVE a je SLOZENINOU vyznamovych slov JHWH a ADONAI..a jejich spoluhlasek se samohlaskami..
to je dalsi blud SJ, kteri dokonce dosvedcuji tak, ze ho povysili na sve oznaceni..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.