| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kteremu z andelu, totiz B-h kdy rekl???? ZADNEMU z andelu!~;)
Ale Synu svemu rika B- h " ty jsi muj SYN, ja jsem te dnes ZPLODIL.."

Zplodil snad B-h tebe, nebo mne? Pise se toto o nejakem andelu, jak se nato pta apostol v liste Zidum??? No JISTEZE NE..

a dale B-h rika porad svemu SYNU - " Tvuj trun , B_ZE...trva na veky veku..
Otec B-h, oslovuje Syna B-ha V SOBE.. Nerika mu Tvuj Trun, ja B-h..trva..
OSLOVUJE Ho B_ZE..
A dale Otec stale rika Synu - "To TY Pane, jsi na zacatku zalozil zemi a nebesa jsou DILEM RUKOU TVYCH.. " Otec nerika, jsou dilem rukou MYCH. Rika to TYS TVORIL..

srovnej Gn.1:1
"na pocatku STVORIL B-h nebe a zemi.." I jeden i druhy vyrok Pisma je pravdivy, nikoliv ale tvuj scestny vyklad..~:-D
vase exegeze je tak nechutne povrchni, ze uz to vice snad ani nejde..~p~

Jezis v Chrame rikal, "jak mohou zakonici rikat, ze Kristus je Daviduv Syn?
Sam David rekl v Duchu svatem " Rekl Kyrios, memu Kyrios...usedni po Me pravici,dokud ti nepolozim nepratele za podnosku tvym noham.."

sam David nazyva Mesiase PANEM - Kyrios, jak tedy muze byt jeho synem??? /Marek 12:35/
.....
"Ty, HOspodine, jsi TEN JEDINY, TY jsi ucinil nebe, nebesa nebes a vsechen zastup, zemi i vse.....SAM to vsechno ZACHOVAVAS pri Zivote a NEBESKE ZASTUPY SE TI KLANEJI.." Neh 9:6/

a take Zid. 1 - Otec rika Synu - To TY PANE , jsi na zacatku ucinil zemi i nebesa...

srovnej

A kdyz chce uvest PRVOROZENCE do sveta, pravi B-h opet - "At se MU POKLONI VSICHNI ANDELE B-ZI!.." Zid 1:10

......

Lid, rekl Jozuovi " Budeme SLOUZIT Hospodinu, svemu B-HU, a Jeho budeme poslouchat" /Jozue 24:24/

srovnej

"Vas Pan/KYRIOS/ je KRISTUS, JEMU SLOUZITE ! /Kol.3:24/

""Pán, váš Bůh, vám vzbudí z tvého středu, z vašich bratrů Proroka jako mne; toho BUDETE POSLOUCHAT ve všem, cokoli vám řekne..."

"Udelejte vsechno, co vam rekne" /Jan 2:5/

"„To je Můj milovaný Syn, Toho POSLOUCHEJTE!“ (Mk 9, 7)

...........

"Ja, JA JSEM Hospodin,, KROME mne ZADNY SPASITEL neni./ Iz 43:11/

srovnej.
" Dnes se vam narodil SPASITEL, Kristus Kyrios v meste Davidove" / Luk 2:11/

........

"Hospodin je muj PASTYR, nebudu mit nedostatku.." Zalm 23

srovnej

"Ja jsem dobry PASTYR, Dobry PASTYR polozi svuj zivot za ovce" / Jan 10:11/

.............

Vzdyt Hospodin, vas B-h je B-h bohů, a PAN PANU, B-h veliky, vsemocny a vzbuzujici bazen..../Deut- 10:17/
Jeho prichod zjevi v urceny cas, Pozehnany a jediny VLADCE, Kral Kralu a Pan Panu.On jediny je NESMRTELNY a prebyva v NEPRISTUPNEM SVETLE /1. Tim 6:15/

srovnej

" Ti budou bojovat s Berankem, ale Beranek je premuze, protoze je PAN PANU a KRAL KRALU.." ...."Na plasti a na boku ma napsano jmeno " Kral kralu a Pan panu.."
Zj Jan

.......

" Ja jsem Hospodin, Tvuj B-h.." / Exod 20:2/
" Ja jsem B-h a jineho uz NENI.." /Iz 45:22/

srovnej

Tomas Mu odpovedel " Muj Pan a muj B-h" / Jan 20:28/


..............

Ad klaneni a prostrace - zeptala ses nekdy nejakeho Zida, jestli by se poklonil nejakemu andelu? NIKOLIV, pouze a jedine B-hu! a tak tomu je NAVZDY..Jelikoz takova pocta neprinalezi od stvoreni NIKOMU JINEMU, nez B_hu, Stvoriteli..
Takze ANO, ucta klanenim TZV. ADORACE a ukon tzv. prostrace nalezi jak ve SZ tak v NZ POUZE a jedine B-hu, Stvoriteli..V TOM SAMEM JMENU B-ha OTce, B-ha Syna, B-ha Ducha sv...

a pokud jde o JMENO - jak jsem psala Katy, Otec povysuje jmeno JEHOSHUA nad vsechna jmena a narizuje tomuto jmenu uctu od vsech stvoreni - na zemi, na nebi i v podsveti..
Otec tedy povysuje jmeno Jehoshua, ktere SAM SYNU DAVA, i NAD sve jmeno Jehovah..~s~
Jelikoz Otec dela tento ukon lasky, Syn dela POUZE TO, co vidi cinit sveho OTCE..a tedy Syn OSLAVUJE VZDY OTCE, tak jako Otec oslavuje vzdy pouze SYNA v DUCHU SVATEM..
Toto je ten v LASCE "Blaznivě marnotratny " B-h OTEC..a ukrizovany VTELENY B-h SYN OTCE, je ten STEJNE jako Otec - BLAZNIVE ZAMILOVANY do lidskeho stvoreni..ze se vydava pro zachranu za pouhe lidske tvorstvo az na smrt krize..
Jelikoz toto blaznive vydani a ZAMILOVANI, tuto bezbrehou marnotratnou LASKU kona Otec , a Syn jenom OPAKUJE, co CINI OTEC..
Ba dokonce je B-h tak zamilovany a "blaznive milujici" sveho cloveka, ze se Syn DAVA V CASE lidem az do konce věků za SKUTECNY POKRM A SKUTECNY NAPOJ..v Eucharistii..a je nejen "duchovne" pritomen s lidmi, ale doslovne FYZICKY ve svatostancich sveta, kde tise ceka na kazdeho..aby se s nim mohl spojit, aby si ho zasnuboval jako ZENICH svou NEVESTU..Toto je Nas B-h..
Kde prosim vy svedkove pozivate a pijete tento pokrm a tento napoj..kdyz podle Jezisovych slov, ten, kdo neji a nepije JEHO SAMOTNEHO , nebude mit zivot věčny?
A dodava, ze to mysli DOSLOVNE - me telo je skutecny pokrm a ma krev skutecny napoj..Kde tedy SJ toto prijimaji?? A jak?


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.