| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Predne bych ti chtela rict velmi dulezitou a zavaznou skutecnost..A sice, ze B-h je TRANSCENDENTALNI..To znamena, ze cloveka VE VSEM / i ve zpusobu uvazovani a chapani/ PRESAHUJE..Proto clovek se s B-hem nemuze NIKDY nudit..a clovek NEMUZE byt NIKDY s B-hem HOTOVY..Kde chybi tento pojem v cloveku, tam hrozi, ze clovek UVIZNE v nejakem "obrazu" o B-hu, ktery se jako B-h POUZE TVARI, ale ve skutecnosti jeste zdaleka B-hem NENI..
B-h se cloveku v dejinach spasy NEJAKYMI konkretnimi zpusoby zjevuje a ZAROVEN pro nej zustava TAJEMSTVIM. Timto se mu zaroven SAM DAVA ZA UKOL..
A B-h, se dava poznavat POSTUPNE prave podle intenzity TOUHY cloveka, tak jak to Pismo na mnoha mistech popisuje, obzvlaste krasne v knize Moudrosti..Ne vsichni touzime po B-hu stejne a ve stejnem smyslu, ve stejne spiritualni zralosti a tudiz NE VSICHNI muzeme mit stejny a skutecnosti se priblizujici OBRAZ o skutecnem
B-zskem byti..B-h peclive strezi sva Tajemstvi a dava je poznat TOMU KOMU SAM CHCE..dle touhy a srdce kazdeho jednotliveho cloveka, do ktereho vidi pouze ON SAM..a ktere pred Nim nikdo neschova ani nijak "neokrasli"..

"Duch B-zi VANE JAK CHCE"..

"Všechno je mi dáno od mého Otce; a nikdo neví, kdo je Syn, než Otec, ani kdo je Otec, než Syn a ten, komu by to Syn CHTĚL ZJEVIT .“ (Lk 10,21-22)
"Pane, jak to, ze se CHCES DAT POZNAT nam a ne svetu?" / Jan 14:22/

K tomu, potrebujeme ale "srdce malickych..", jelikoz jak je psano
" Ty B-ze, srdcem zkrousenym nepohrdnes"

Ten, kdo je sam pred sebou "hotovy" s B-hem, tomu B-h nasilu nebude poznani a svou B-zskou Moudrost svych Tajemstvi davat..Jelikoz ve sve podstate jednak neni B-h zadny nasilnik, ze by nekomu neco strkal a za druhe, vlastne o to takovy clovek ani nestoji..Vzdyt on prece uz vi, jak to s tim B-hem je..:-)..To si mysleli i nekteri predstaveni Israele, obzvlaste v Sanhedrinu..

Dat se cloveku za UKOL, je od B-ha ted, a byla i na samem pocatku od stvoreni Adama, svata a nejvys dobra B-zi vule..NEDAROVAT cloveku PLNOST POZNANI..A toto rozhodnuti nas vlastne ZACHRANILO jako lidske pokoleni pred věčným zavrženim, kteremu propadly vzdorujici andele.
Jelikoz B-h, chtel mit cloveka NEUSTALE TOUZICIHO po Jeho pritomnosti, po poznani, ktere chtel cloveku otevirat a darovat, chtel, aby si CLOVEK SAM volil, ze chce byt s B-hem, ze po Nem TOUZI, tak jako touzi doslovne B_h po cloveku..., chtel provazet cloveka a byt nejen jeho Stvoritelem, jako pro ostatni tvory /treba andely/, ale byt jeho pritelem v JEDINECNE rovine, ktera nema obdoby ve vztahu Stvoritel-tvor..
A to TAJEMSTVI B-zi, PROC tomu tak je? , tkvi v prvnim Tajemstvi, ktere jeste pred jeho uskutecnenim, dal sam B-h v blazenem nazirani, ve sve B-zske Mysli, poznat duchovnimu stvoreni /andelum/ ,jeste pred stvorenim cloveka a ktere se stalo KAMENEM urazu nejen pro lidske farizeje o mnoha tisicileti pozdeji, ale na samem pocatku bylo kamenem urazu prave pro mnohe andely, kteri se VZEPRELI svate vuli
B-ha..A sice Tajemstvi VTELENI 2. B-zske osoby..

..." Tak prosím proč Ježíš říkal "Můj Otec je větší než já?" Jan 14:28..."

Jelikoz Jezis mel jako PLNY B-h a PLNY clovek 2 prirozenosti..A z prirozenosti CLOVEKA, STVORENEHO TELA v casoprostoru, jak vstupoval do dejin spasy lidstvi, tak prave z teto lidske prirozenosti muze Jezis jako Syn OTCE ale ZAROVEN jako
Syn cloveka /ze strany Matky/, rict, ze OTEC je vetsi nez On..Ackoliv plati ROVNEZ zaroven, Jeho slova " Ja a Otec JEDNO jsme" a take " Verte mi, ze Ja jsem v Otci a Otec ve mne" ..Tedy Ja a Otec JEDNO BYTÍ jsme..Ne jeden, ale JEDNO.
B-h jelikoz je LASKOU, je SAM V SOBE VZTAHEM..jinak by mu stvoreni neco pridavalo, kdybychom mohli rict pouze , ze B-h ma vztah pouze se svym stvorenim /tedy ze je meziosobne vztahovy pouze navenek/, jak se predstavuje Mosemu /" Ja jsem B-h tvych otcu, B-h Avrahamv, B-h Isaacuv.../
NUTNE musi byt tedy MEZIOSOBNE VZTAHOVY UVNITR , sam v sobe..A laska je prece VZTAH..Jinak bychom mluvili o sebelasce ale nikoliv o lasce..Ta muze byt pouze MEZI osobami..



.." A ještě TŘETÍ otázka /jestli mi můžeš odpovědět/ V čem věříš? .."

Nerozumim smyslu, snad proto, ze cestina neni tvuj matersky jazyk, dochazi timto k posunum smysluplnosti otazky..takze pokus se preformulovat zneni otazky..

................


..." Jakou budoucnost čekáš? Věříš tomu že se splní slova ze Zjevení 11:18? Já se na to moc těším, stejně jako na další nádherné proroctví které Bible celkově prorokuje. Věřím, že Starý i Nový Zákon je inspirováno Bohem a tvoří jako jeden nádherný celek. Třeba úžasné proroctví, které je v souladu se zmíněným Zjevením, to je Žalm 37:29 "Spravedliví obdrží zemi a budou v ní bydlet navždy"....A slova Izajáše 35:1-10, je opravdu balzám na duši. Tam se rozepíše, budoucnost nádherná, že země bude proměněn v ráj, lidé budou uzdraveni, tak jak to Bůh původně předsevzal v Edenu. A právě dle biblických proroctví Ježíš Kristus bude vládnout jako Jehovův pomazaný Král.Prosím můžeš-li odpověz mi na tyto konkrétni otázky, moc mně to zajímá.."

........
Nez se tyto veci naplni, draha Katy, bude tomu predchazet jeste mnohe, takze nevim, zda-li se toho doziji ve svem smrtelnem tele..
Jelikoz prezit alespon onech 1260 predpovezenych dni antikristovy verejne "svetovlady", v absolutni vernosti B-hu, bude bez moznosti prijimat svátosti, pro mne osobne nadlidskym usilim..a modlim se, abych s rodinou vydrzela ve vernosti az do konce..A co ocekavam?
Zivot věčný a kdyby mi bylo doprano alespon nejake nepatrne mistecko u brany nebeskeho Jerusalema v blazenem nazirani na B-ha, budu nejstastnejsim a B-hu nejvdecnejsim tvorem..~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.