| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla jsem se tady poradit, co dáváte dětem, které mají alergii na kravské mléko?
Já dcerku kojím a sama ve své stravě musím kravské mléko a výrobky z něj úplně vyloučit. Ale jak roste, nějak nevím, co zařadit na svačinky a podobně, když nemůže jogurty, pribináčky a většinu dětských sušenek (protože ty od nestlé a podobně obsahují mléko). V současné době jí dávám toto:

snídaně v posteli cca v půl 6: kojení
svačina kolem 8 hodin: kojení
oběd kolem poledne: rozmačkaný masozeleninový příkrm s bramborou či rýží
svačina kolem 16 hodin: rozmačkaný banán a nastrouhané jablko
večeře v půl 7: bezmléčná instantní kaše dělaná do vody s půlkou jablečné přesnídávky
před spaním: kojení
v noci: asi dvakrát kojení

Mezi tím občas kukuřičné křupky. Snažím se hodně kojit, aby měla dost vápníku a potřebných bílkovin, když nemůže mléčné výrobky. Ale teď na 10ti měsíční kontrole trochu ubyla na váze a doktorka nařídila zvýšit kalorický příjem, aby nehubla dál (je buclatá, ale míň než v 8mi měsících).
Jak to je se sójovým mlékem a jogurty? Ty jsou asi pro malé děti nevhodné, že?
Doktorka mi napsala Nutrilon Alergy Care, ale chci z něj jen něco vařit. Poradíte co? Dál jí chci hodně kojit, protože se mi nechce platit drahý Nutrilon, když zatím mám mlíka dost.
Moc díky za rady~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.