| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jeste jedna prosticka uvaha mne napada.."nikdo nema vetsi LASKU nez ten, kdo polozi zivot za sve bratry.." pokud vim, nejak takto se vyjadril Jezis Kristus z Nazaretha..
Kdyby nebyl Jezis TEN proroky a zalmisty predpovezeny Kristus, ktery jako B-h opusti pro nas svuj nebesky Trun, ponizi se a zrekne se sve BLAZENOSTI na kratkou dobu, aby POZVEDL PADLEHO CLOVEKA..a VTELI se do lidske podoby..aby nam NEVIDITELNEHO ZVIDITELNIL.." kdo vidi Mne , vidi Otce.."
Kdyby nebyl Jezis timto vtelenym B-hem, ktery DAVA SVUJ ZIVOT a PROLEVA SVOU VLASTNI KREV za tebe, za mne, za vsechny, kdo chteji..
Mohl by KAZDY MUCEDNIK, ktery da zivot za druheho cloveka, rict v PRAVDE - JSEM VIC NEZ B-H..Jelikoz B-h NIKDY NEDAL za NIKOHO svuj ZIVOT..Ja mam vetsi lasku nez B-h..!!!
A je tedy B_h skutecne DOKONALA LASKA????
No JISTE!!V Kristu to PLNE dokazuje.."

máš tu pomotané páté přes deváté, zkusím to rozplést, ale nevím na co se vlastně ptáš.
"nikdo nema vetsi LASKU nez ten, kdo polozi zivot za sve bratry.." - souhlasím bez výhrad, je to citát z bible. Kristus nám zanechal vzor lásky. Položil za nás svůj žitot jako nejvyšší důkaz své lásky. V čem jsme proti?

"Kdyby nebyl Jezis TEN proroky a zalmisty predpovezeny Kristus," - je to on, v čem je rozpor?

"ktery jako B-h opusti pro nas svuj nebesky Trun, ponizi se a zrekne se sve BLAZENOSTI na kratkou dobu, aby POZVEDL PADLEHO CLOVEKA..a VTELI se do lidske podoby.."
Dej mi odkaz na biblickou pasáž, ve které je, že Kristus dostal nebeský trůn před tím než přišel na zem. Nic takového v bibli není. Nebeský trůn dostal podle biblického proroctví o časech pohanů (času národů) z knihy Daniel (6.kapitola) teprve až v roce 1914. To by však bylo na celou novou diskuzi.
Ano, zřekl se vysokého postavení Božího prvorozeného Syna v nebesích a sestoupil na zem jako obyčejný, ale dokonalý člověk.

aby nam NEVIDITELNEHO ZVIDITELNIL.." kdo vidi Mne , vidi Otce.."
A co na to bible? Odpověď: Jan 1:18 "Žádný člověk nikdy neviděl Boha; jediný zplozený bůh, který je na [místě u] Otcovy náruče, ten jej vysvětlil." "Zplozený bůh" u Otce je Ježíš. Je ale u Otce a není Bůh. Zjevil nám pravdu o Bohu Jehovovi a jeho vlastnostech. Jako jeho poslušný syn jeho vlastnosti dokonale zrcadlil. Kdo viděl Ježíše, ten měl možnost vidět jaký Bůh je. Pro nás je vše zapsáno v Bibli.

"Kdyby nebyl Jezis timto vtelenym B-hem, ktery DAVA SVUJ ZIVOT a PROLEVA SVOU VLASTNI KREV za tebe, za mne, za vsechny, kdo chteji.."
Bohem není, viz. mnohokrát výše. Ale souhlasím, že svůj dokonalý život dal za naše nedokonalé životy, svou krev prolél, aby naše hříchy mohly být smyty. Díky tomu může lidstvo opět získat věčný život v ráji. Stejný život, který náš praotec Adam zahodil. Tím se Kristus stává naším novým otcem a bude ze svého nebeského trůnu také vládnout v tomto pozemském království. (Jan 1:14–18; Kol 1:18–20; 2:8, 9, Heb 2:5–9, 14, 15; 1Ja 3:8)

Mohl by KAZDY MUCEDNIK, ktery da zivot za druheho cloveka, rict v PRAVDE - JSEM VIC NEZ B-H..Jelikoz B-h NIKDY NEDAL za NIKOHO svuj ZIVOT..Ja mam vetsi lasku nez B-h..!!!
Tohle nechápu. Jak to myslíš? Jak by si kdokoliv mohl říct, že je víc než Bůh? ~a~
A Bůh nikdy nezemřel. Jak by mohl Bůh zemřít? Kdo by ho pak vskřísil, když jen Bůh je schopen dát život? ~e~

A je tedy B_h skutecne DOKONALA LASKA????
No JISTE!!V Kristu to PLNE dokazuje.."

Samozřejmě, plně souhlasím :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.