| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Proto, že popírají Kristovo božství, proto, že odmítají transfuze, nechodí na vojnu a další věci, prostě slepě poslouchají, co jim k věření předloží jejich vedení.
Kdo je ten jejich šéf?
Náš šéf je Jehova Bůh a řídíme se Božím slovem.
.............................
Popírají Kristovo božství. - Kristovo božství nepopíráme, ale Kristovo Božství ano.
I on sám poukazoval na to, že Jehova je větší než on.
Jan 5: 20-22 "
Vždyť Otec miluje Syna a ukazuje mu všecko, co sám činí; a ukáže mu ještě větší skutky, takže užasnete.
Jako Otec mrtvé křísí a probouzí k životu, tak i Syn probouzí k životu ty, které chce.
Otec nikoho nesoudí, ale všechen soud dal do rukou Synovi,
aby všichni ctili Syna, jako ctí Otce. Kdo nemá v úctě Syna, nemá v úctě ani Otce, který ho poslal.
Amen, amen, pravím vám, kdo slyší mé slovo a věří tomu, který mě poslal, má život věčný a nepodléhá soudu, ale přešel již ze smrti do života."

A Jan 5:30-32 "Sám od sebe nemohu dělat nic; jak mi Bůh přikazuje, tak soudím, a můj soud je spravedlivý, neboť nehledám vůli svou, ale vůli toho, který mě poslal. Svědčím-li já sám o sobě, mé svědectví není pravé.
Je však jiný, který o mně svědčí, a já vím, že svědectví, které o mně vydává, je pravé.
_ Mohl by Ježíš, pokud je roven Bohu říci o sobě, že sám od sebe nemůže dělat nic? On sám uznává, že Jehova je vyšší než on a samozřejmě, že od Jehovy dostal velmi významné postavení a privilegia.

Tu krev už s dovolením vynechám. Ale podívej se třeba ještě na Matouše 16:24-26
.......................
Nechození na vojnu...
--------------------------
Izajáš 2:4 "On bude soudit pronárody, on ztrestá národy mnohé. I překují své meče na radlice, svá kopí na vinařské nože. Pronárod nepozdvihne meč proti pronárodu, nebudou se již cvičit v boji."
Podobná myšlenka je v Micheáši 4:3
Matouš 26:52 "Ježíš mu řekl: „Vrať svůj meč na jeho místo; všichni, kdo se chápou meče, mečem zajdou."
............................
Opravdu mě mrzí tvé nařčení, že slepě posloucháme nějaké naše vůdce. Ještě více mě mrzí, že nejsi schopen své výroky a napadání našeho "zcestného" učení podpořit nějakými biblickými verši. Třeba se fakt pletu a ty mě necháváš v bludu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.