| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Odpvěděla jsem ti výše na pár tvých námitek můžeš se k nim vyjádřit?
Přijde mi, že vždy čekáš na svou chvíli, schováš se za Tabithu a bodneš.
Dobrá uznávám mám problém.

Mohla by jsi mi prosím jednoduše, jako dítěti vysvětlit o čem zde Tabitha mluví?
........................................................
Kdyz byl clovek stvoren na obraz B-zi, jak B-h SAM V SOBE premita / jelikoz to neni zadny dialog B-ha se stvorenim, nebo s andely, protoze stvoreni netvori, tak jako B-h / - UCINME cloveka podle NASEHO obrazu, aby NAM byl podoben..
Tohle premitani v B-zske mysli, ktere doklada MNOZNE cislo, nevim za jakeho duvodu prehlizis..
Tedy, kdyz je clovek obrazem B-zim, ktery je neviditelny, jak to, ze ma clovek pak vlastne TELO ??? Proc neni z cloveka vlastne nejaka "modifikace" andela??Kdyz sam B-h nema podle vaseho konceptu, zadne telo ?
Kde je dokonalost LASKY v B-hu?? Kdyz podle vaseho vykladu je mozne realne v PRAVDE u kazdeho mucednika, jenz vydava zivot za druheho, prohlasit, ze ma VETSI LASKU nez B-h../kdyz dle Pisma plati, ze nikdo nema vetsi lasku nez ten, kdo polozi svuj zivot za pratele/..
Proc takto do krajnosti neni schopen milovat B_h?Proc v B-hu neni LASKA SILNEJSI NEZ SMRT???
Proc ty tedy ukazujes na takoveho B-ha a proc milujes takoveho B-ha?
Vzdyt B-h by mel byt OHEN, VYHEN LASKY, PLAMEN VASNE, jdouci az za hranice smrti, Laska mocnejsi nez cokoliv, mocnejsi nez smrt..
....................................
Představ si, že vůbec neznám Bibli (podle tebe ji ani neznám) přelož mi to do co nejjednodužší formy. Prosííím.
A můžeš přidat své vysvětlení na otázky Tabithy. Podotýkám svými slovy, ne, že napíšeš, že Tabitha má pravdu. Děkuji

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.