| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chlap je buďto buran a je tak i vychovaný, nebo buran není. Není třeba to omlouvat feminismem.
Když já coby čtyřicátnice se střetnu ve dveřích obchodu se starou babkou, tedy fyzicky slabším jedincem, sice mě štve, že babka zdržuje, ale dveře na nos jí prostě nepustím, ale podržím.~t~

A o tom to je, o slušnosti. Já nechci působit negativně, ale spousta mužů prostě v Čechách nejsou už ani galantní, nezachovávají normální slušnost, ale genderová rovnost jim taky nic neříká.
Ve výsledku je to paskvil.

Nedávno mi kamarádka zrovna říkala, že jak byly ty hromady sněhu, tak proti ní šel chlap, evidentně fyzicky silnější, čekala, že se jí uhne, nebo že se začnou uhýbat vzájemně, ale chlap jel kupředu jako kombajn, takže nakonec, když se chtěla vyhnout fyzickému střetu, musela vlézt do hromad sněhu, protože on pokus o uhnutí neučinil
Nebo mi říkala, jak potkala spolužáka se střední a ten evidentně čekal, až ho pozdraví sama, do té doby nepozdravil.

Musím říct, že takové chování mi u dnešních českých mužů přijde bohužel docela normální, spíš než genderem bych řekla, že jim chybí slušné vychování.

Kupodivu, nedávno mi dali přednost ve dveřích obchodu třeba dvakrát důchodci-chlapi, kterým bych já uvažovala, jestli nemám ty dveře podržet já.~t~~d~
Ale už 20-45 let se toho člověk prakticky nedočká.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.