| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tuto diskusi jsem spustila z toho duvodu, jelikoz mi je uz i timto kaminkem ve skladacce jasne, ze ma vase uceni okultni pozadi..
Jelikoz KDO jiny, by mel zajem natom, vas odvadet od ucty k Duchu svatemu, kdo jiny by mel zajem natom, abyste Ducha B-ziho NEZACALI nahodou VZYVAT k vasemu uzdraveni../duchovnimu i telesnemu/ "Veni Creator Spriritus.." :-)
Kdo jiny, by vas odvadel od ucty k PLNOSTI BOZSTVI Jezise Krista, ktera je zminena v Pismu sv..?? a timto vas chtel zamerne pripravit o DEDICTVI v PLNOSTI, ktere nam lidem svou smrti a vzkrisenim prave On B_h a Clovek v jedne osobe, prinesl.., ze ktereho necerpate..
Tuto plnost B-zstvi Jezise dosvedcuje sam apostol, NEVERICI TOMAS..ale az tehdy, kdyz vklada po vzkriseni svou vlastni ruku do OSLAVENE RANY nejsvetejsicho SRDCE Jezisova..slovy " Pan muj a B-h muj"..a vsimni si laskave, ze Tomase Jezis NIJAK NENAPOMINA za tato slova..NIJAK HO NEKARA..Ani nemuze..Jelikoz On je CESTA, PRAVDA a ZIVOT..a vy furt jdete cestou mimo nej..Vy nejste nasledovatele Jezise Krista..Tedy nejste KRISTOVCI - KRESTANE..Vy nasledujete sluhu, k tomu jeste necisteho..a k tomu jste si vybrali akorat Pismo sv. a NEKTERE zakonitosti z Kristova uceni..POUZE V DUCHU SVATEM muze nekdo vyznat, JEZIS KRISTUS JE PAN..
A znova podotykam , ze to neni zdvorilostni osloveni jako "pan Novak.."
Ale je to vyraz pro HOSPODIN - PANOVNIK..Ten, ktery odpousti hrichy, ktery JEDINY PRINESE SPRAVEDLIVY SOUD..Jestli tohle o sobe rika Kristus , ze prijde soudit, kdo je tedy? Jak by se mohl opovazovat, kdyby nebyl B-hem..?
Jen vy jste stale v tomto jaksi furt pozadu..KDo jiny vas muze brzdit?
Kdyz ne ten spinavec, lhar a nenavistnik..ten nejvetsi ZAVISTIVEC vuci cloveku..PROC si myslis, ze lidi tak nenavidi??? Odpovedelas si uz nato?
ten nejvetsi nafoukanec, ktery i vas uci pouze sve nadutosti a pyse..te pyse, ktera vas NUTI, jaksi dusledne dodrzovat nejake regule o vyobcovani tve vlastni matky, ze spolecenstvi..a pritom nehledet nato, ze Jezis stoloval s hrisniky a prostitutkami!!!

Kdo , kdyz ne VTELENY B-h ,jak o tom Pismo znova v Janove evangeliu hned v 1. KAP: svedci,
by mohl rict, .." jestli ze ma kdo rad otce, syna, dceru atd..vice nez-li MNE, NENI MNE HODEN..???
Proc bychom meli usilovat o to, abychom byli HODNI nejakeho Jezise, kdyby nebyl B-hem????To te nenapadlo?

Jeste jedna prosticka uvaha mne napada.."nikdo nema vetsi LASKU nez ten, kdo polozi zivot za sve bratry.." pokud vim, nejak takto se vyjadril Jezis Kristus z Nazaretha..
Kdyby nebyl Jezis TEN proroky a zalmisty predpovezeny Kristus, ktery jako B-h opusti pro nas svuj nebesky Trun, ponizi se a zrekne se sve BLAZENOSTI na kratkou dobu, aby POZVEDL PADLEHO CLOVEKA..a VTELI se do lidske podoby..aby nam NEVIDITELNEHO ZVIDITELNIL.." kdo vidi Mne , vidi Otce.."
Kdyby nebyl Jezis timto vtelenym B-hem, ktery DAVA SVUJ ZIVOT a PROLEVA SVOU VLASTNI KREV za tebe, za mne, za vsechny, kdo chteji..
Mohl by KAZDY MUCEDNIK, ktery da zivot za druheho cloveka, rict v PRAVDE - JSEM VIC NEZ B-H..Jelikoz B-h NIKDY NEDAL za NIKOHO svuj ZIVOT..Ja mam vetsi lasku nez B-h..!!!
A je tedy B_h skutecne DOKONALA LASKA????
No JISTE!!V Kristu to PLNE dokazuje..
jen nekomu to nedochazi..k jeho vlastni skode a rovnez ke skode na B-zi SLAVE!!!
Jelikoz to je pravda ZJEVENA..A odporovat zjevene PRAVDE znamena ROUHAT SE B_zimu Duchu..a tomu bych byla rada, kdyby ses zacala touto uvahou vyhybat..
Jelikoz je psano - Matous 12 ..!!
NEBUDE MU ODPUSTENO ANI TED ANI V PRISTIM ZIVOTE:.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.