| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- "..mykoplazmat. Strašně se jich bojím."

postřehl jsem, že se jich strašně bojíte, proto jsem i vícekrát ke stejné věci reagoval, bojíte se zbytečně


- " proč myslíte, že moje dítě nemůže mít reaktivaci mykoplazmat?"

není žádný důkaz, že by k něčemu takovému došlo a vše, co jste zatím o věci napsala, svědčí proti tomu


- "měla zmíněné i chlamydie pneumoniae"

ty nechte stranou, ty s úpravděpodobností hraničící s jistotou nejsou vůbec žádným problémm Vašeho dítka


- "řekla paní doktorka, že jí zase vyšly aktivní mykoplazmata."

já nevím, co Vám řekla a co jste vnímala, ale taková věta je nesmysl a pokud se titr protilátek zvýší dvojnásobně, pak nejde ani o první infekci ani novou další infekci a ani o reaktivací


- "Klacid u ní zabírá téměř okamžitě"

chcete asi přesněji napsat, že po podání Klacidu dojde okamžitě (psala jste o druhém dni) ke zlepšení. A to samo o sobě vylučuje efekt Klacidu.


- "neurologické potíže si také nevymýšlím,.."

ani jsem nenaznačil, že si je vymýšlíte, ale pokud takové při subfebriliích měla, bezesporiu nebyly způsobeny mycoplasmatickou infekcí - kdyby tomu tak bylo, pak by šlo o známky CNS poškození a kdyby bylo způsobeno mycoplasmaty, mělo by zásadně jiný průběh a následky


- " Diazepam, že jí ho mám dát k Paralenu, pokud by takhle blouznila a byla mimo."

takovému postupu nerozumím, proč by měla užívat Paralen při těl. t 37,5 nevím, proč Diazepam pro blouznění to už vůbec netuším

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.