| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dcera ho brala přes půl roku a nic, kamarádka si ho ale chválila. Naše dětská dr. s ním má výborné zkušenosti u svých 4 vnoučat a i u dalších pacientů.
Takže to že nezabral dceři neznamená, že je k ničemu, jen u ní prostě bez výsledku. Každému prostě zabírá něco jiného - jen my jsme ještě nepřišly na to, co zabere nám ~d~

Do nástupu do školky ve 3 letech naprosto zdravé dítě, párkrát rýma, asi 3x kašel , 1x ATB.
Loňský školkový rok (první) měla 8x píchané ouška - 4x ATB - celková docházka za šk. rok 41 dní~Rv. Pak se všichni shodli nechat dlouhodobě bez dětského kolektivu. Tak byla doma, pak vyrazila na 4 dny na dopoledne a skončila s laryngitidou (pro nás nová nemoc do repertoáru), kašel padl lehce na průdušky, následovalo jak jinak než píchnutí ouška. Ouško 3 měsíce po píchnutí stále nemělo dobré tympano. Až teď jsme tam byly po 4 měsících od píchnutí a bylo OK.
Jsem s ní doma, do dětského kolektivu nechodí a je v pohodě. Mezitím co jsme doma měla 2x rýmu, 1x chřipku a teď má od včerejška zase rýmu. Připadám si jak blázen, protože se bojím už každé rýmy, aby nepřešla do zánětu ouška a my nemusely na píchání.
Poslední půlrok brala Bronchowaxom, teď jsem před 14 dny nasadila Imunoglukan. Všichni v okolí si ho chválí.

Na adenotomii jsme byly loni v únoru a nepomohla. Prevenar má od miminka. Počkáme na duben a zkusíme znovu školku. Když opět skončíme na píchání ouška, tak to balím a uvidíme v září. Už se vážně bojím o její sluch.

Stížnostmi na píchní oušek jsem tady na rodině už asi vyhlášená ~7~

Jak já rozumím a lituji každého, kdo má dítě věčně nemocné ~6~~6~ Jen univerzální rada bohužel neexistuje~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.