| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mas pravdu, Tabitho, veda je skromna.
Na rozdil od panbickaru, kteri jeste pred nedavnem upalovali lidi, kteri tvrdili, ze je zeme kulata, a kdyby meli dneska v rukou stejnou moc jako tehdy, tak by to s radosti delali znova.
Elementarni znalosti genetiky mam, doufala jsem, ze sem hodis neco lepsiho, nez nabozenskou propagandu schovanou za alely.
Takze, ano, tapu, a budu moc rada, kdyz mi najdes nejakeho hematologa, ktery ma hlubsi znalosti o vzniku krevnich skupin.
Krevni skupiny jsou na zemi nerovnomerne rozsirene, podle toho, co jsem nasla na netu, vznikla jako prvni bud krevni skupina 0 (coz asi neni pravda) nebo A (pravdepodobnejsi) a z ni se pak mutaci 0 vyvinula.
Ovsem vicero pramenu tvrdi, ze prvni lide s krevni skupinou AB zili az ca. 900 let po Kristu.... ~d~

Ano, nejsem lekar, a mozna tapu a budu ti vdecna, kdyz me presvedcis.

Urcite jako lekarka mi take dokazes vysvetlit, jak mohl Jezis uzdravovat tim, ze postizenym plival na oci, eventuelne pomazal hlinou... Chapu, bozi syn atd., ale coby bytost dokonala snad mohl najit estetictejsi zpusob ~t~

Take jsi uspesne ignorovala moji poznamku o otisku ksichtu do uterky. Tak me zajima, zda jsi to doma zkusila a zda jsi tak pekne placata, jako Jezis. Ja to doma s detmi zkousela, byla to docela sranda, ale ksicht jsme v otisku nepoznali ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.