| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím, nehodnoťte ty knihy pouze na základě videí na youtube (tím nechci říct, že by v těch videích bylo něco špatného, to vůbec ne), ale chtěla jsem získat váš názor na knihu jako na celek - ona tam o všem píše dostatečně podrobně jak to bylo a co prožila.

Já jsem na tu knihu slyšela dost chvály, ale nevěděla jsem, o čem vlastně je. Když jsem si ji pak donesla domů a začetla jsem se do ní, tak jsem po chvíli byla trochu zmatená, protože tolik andělů jsem nečekala (nebo jak to říct). Takže nejdřív to bylo takové překvapení, po přečtení dalších pár stran jsem nevěděla, kam tu knihu mám "zařadit", jestli tomu věřit nebo ne (to vlastně nevím do teď), ale jelikož ta kniha celkově se mi dost líbila a docela se mi líbí i myšlenka toho, že každý máme svého anděla strážného (+ moje některé zážitky z mého života), tak se spíš přikláním k myšlence věřit :-)

(před pár lety tu myslím Hrouda zakládala téma o téhle knížce....taky nevěděla, jestli věřit nebo ne, a pak to "rozsekla" tím, že čas ukáže, jestli na tom Lorna začne vydělávat nebo ne. Jelikož za léčení si údajně nic nebere, snad jen případně to, co kdo donese (nevím ale, jestli ještě vůbec léčí), tak příjem by mohla mít z knih a nevím jestli z přednášek, které pořádá (v dubnu bude jedna v Praze, ale už jsou vyprodané lístky, škoda - nejdete někdo náhodou?), ale zatím tedy v tomhle ohledu pro mě zůstává docela věrohodná (jako že to nedělá pro peníze).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.