| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mám za sebou řadu laryngitid se třemi dětmi

já dávám na kašel prospan sirup, nám se osvědčil nejlíp - krom toho se může podávat celý den - což třeba mucosolvan musíš dát nejdéle támhle v 17h, protože nutí ke kašli, takže ho pak na noc musíš vystřídat s něčím tlumícím.. k tomu ráno a večer 5kapek zyrtecu (místo toho můžeš dát fenistil kapky - dle příbalového letáku), jinak zvhlčovat vzduch, aby s zvhlčil kašel, spát ve větrané místnosti, netopit, dát mokré hadry kolem postele.. a já ještě dělám přes den zapářkový obvvaz na krk - to hodně pomáhá zvhlčení kašle - na krk - mokrá tpelá plína, na ni igelitový sáček, přes to suchá plína, šátek a zavázat. nechat dokud to nestudí, případně zopakovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.