| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Možná si vybavujete, že mám synka (7,5) nežravce, který nerad ochutnává...
Manžel je s ním momentálně na jarňákách na horách. Já jsem doma (33tt) a dorekonstruovávám část bytu, aby to bylo vše o.k. až se mrňavka narodí...

Nicméně už od včerejška je mi manželem hlášeno, že ho junior s tím jídlem přivede do hrobu. Už před tím, než jeli, říkal: "My tam máme plnou penzi, to tedy reálně znamená, že já se vrátím jako koule, protože budu mít dvoje jídlo a Kubajz bude hubenej jak tyčka..."
První jídlo - oběd měli svíčkovou s knedlíkem (knedlík synek snědl snad jen 1x v životě - v MŠ mu ho učka vnutila a pak se pozvracel) a prý se mu povedlo dostat do něj 1 kolečko - fakt tleskám~g~.

O dnešní snídani jsem dostala dokonce i mailovou zprávu, o kterou se tímto dělím - páč mě pobavila až k slzám...~t~~t~
Synek se totiž strašně těšil na to, že tam budou na snídani švédské stoly a on si tam, ostatně jako vždy, vybere ty nejlevnější kukuřičné lupínky - hlasil mi už dopředu, že sní 2 misky~6~... No, ale "švédská snídaně" se tam bohužel nekoná:

Snídaně - (na stole rohlíky, šunka, sýr džem, máslo, čaj v konvici)



Kubíček : Hm, tak to nechci.
Já : No švédskej stůl to není, no
K : Ten rohlík sním, ale nic víc. Chci lupínky.
J : Ještě šunku, dám ti i svoji.
K : Já nechci šunku.
J : Sníš veškerou šunku (dávám mu na talířek tři kousky šunky).
K : (přeslušně) Můžu o něco poprosit ?
J : No ?
K : Mohl bys mi odebrat aspoň jeden kousek šunky ?
J : Ne, jez.
K : Dojdi mi na pokoj pro flašku s vodou.
J : Nic takovýho, tady máš čaj, ovocnej.
K : Já nemám rád ovocnej čaj.
J : Jak to že ne ? Doma piješ jablíčkovej, hruškovej.....
K : (opět přeslušně) Ano, to je pravda, ale tenhle pít nebudu.
J : Když půjdeš ven do zimy, musíš mít něco teplýho v žaludku.
K : Tak si dám teplou vodu.
J : Vypij si ten čaj.
K : Tenhle ne.
J : Stejně musíš zapít prášek. Naber si ho lžičkou a ochutnej.
K : Chci vodu.
J : Dobře, přinesu za chvíli.
K : (mezitím dojedl rohlík a veškerou šunku, v puse má z toho děsnou směs, přesto potichu mumlá) : Až umřeš, tak si budu dělat, co budu chtít.

Si říkám, že je musím spolu posílat častějc~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.